1 Aralık 2016

M. Negiz

Cesur Yürek 9. Bölüm Fragmanı! Ömer Babasının İntikamını Almak İçin Kolları Sıvadı

01/12/2016 - 18:25

Cesur Yürek 9. bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. Show TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Cesur Yürek, bu haftaya da damgasını vurdu. Ömer, öldürülen babasının intikamını almak için kolları sıvıyor. Tüm gelişmelerin ardından gözler 8 Aralık cuma akşamı yayınlanacak Cesur Yürek yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Cesur Yürek 9. Bölüm Fragmanı! Ömer Babasının İntikamını Almak İçin Kolları Sıvadı

Perşembe akşamlarının beğeni toplayan dizisi Cesur Yürek, yeni bölümünde gerilimli anlar yaşatacak. Heyecanın dorukta olduğu dizinin 8. Bölümü Perşembe akşamı saat 20:00’de Show TV ekranlarına gelecek. Dizide Bozdoğanlar ile Ömer arasında yaşananlar yeni bir savaşın başlamasına neden olmuştur. Canı yanan Ömer’in yapacakları merak konusudur.

Show TV ekranlarına geldiği andan itibaren keyifli anlar yaşatan Cesur Yürek dizisi bu hafta Ömer ile Bozdoğanlar’ın arasındaki çatışmaya odaklanıyor. Çatışma artık yerini bir savaşa bırakacaktır. Dizinin yeni bölümünde merak edilen husus ise, bu savaşın galibinin kim olacağıdır.

HAYALLER BALIKÇI GERÇEKLER MAFYA
Filinta dizisinin sevilen kahramanı Filinta Mustafa final yapınca tadı damağımızda kalmıştı. Sonradan öğrendiğimiz üzere Filinta Mustafa, yeni bir sözleşme imzalayarak karşımıza çıkmış ve Cesur Yürek dizisinin Cesur Ömer’i olmuştur. Askerlik görevini tamamladıktan sonra yolu bir şekilde istihbarat teşkilatının menfaatleri ile kesişmiştir. İstihbaratın beklentilerini karşılamak için mafya lideri haline gelen Ömer, kendisine verilen görevleri hızlı ve başarılı bir biçimde yerine getirince mafya liderlerinin masasında itibar gören bir kişiye dönüşmüştür.

BOZDOĞANLAR İLE SAVAŞ
Ömer, kendisine verilen son görevde ister istemez Bozdoğanlar’ın işini bozmuştur. Bunun karşılığında özür bekleyen Bozdoğanlar, taleplerinin karşısında ret cevabı alınca işler daha da çetrefilli hale gelmiştir. Bozdoğanlar’dan küçük kardeşin parmağını kesen Ömer aslında bir savaşın işaret fişeğini patlatmıştır. Mafya temsilcilerinin bile psikopat olarak gördükleri ve korktukları Bozdoğanlar için Ömer’e yakın olan herkes birer düşmana dönüşmüştür.

ÖMER BABASININ KATİLİNİN PEŞİNDE
Cesur Yürek’in on Perşembe akşamı saat 20:00’de ekrana gelecek olan yeni bölümünde Ömer, babasının katillerinin peşine düşecektir. İntikam yemini eden Ömer’in neler yapacağı merak konusudur. Artık geri dönüşü olmayan bir yola girilmiştir.

TATAR AHMET TARAFINI SEÇER
Bozdoğanlar’ın babasını öldürmesi ile yıkılan Ömer, intikam için yola çıkınca yanında olan ilk isim Tatar Ahmet olmuştur. Dobralığı ile bilinen Tatar Ahmet, Ömer’e destek olmak için büyük bir fedakârlığı bile göze almıştır.

MASADA DENGELER DEĞİŞİR
İşlerin gittikçe sarpa sarması ile masada yer alan baronlar kendi menfaatleri doğrultusunda harekete geçecektir. Menfaatleri için Tatar Ahmet’i satma kararı alan bir baron, bütün dengelerin değişmesine neden olmuştur. Ferhat Bozdoğan büyüttüğü savaş içinde Ömer ve Tatar Ahmet’i büyük bir tuzağa çekme niyetindedir. Bu arada Ömer de Ferhat’ı bulmak için kendisini ortaya koymuştur. Cesur Yürek saat 20:00’de Show TV ekranlarında olacak.

Cesur Yürek 9. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

Cesur Yürek 9. bölüm fragmanı, Show TV ile eş zamanlı olarak sizlerle olacak. Ömer’in intikam ateşi herkesi yakacak.

Cesur Yürek Tüm Bölüm ve Fragmanlar İçin; showtv.com.tr/dizi/tanitim/cesur-yurek/1675Yorum Yap