10 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Cihangir’deki Otelini Kapattı!

10/09/2016 - 10:15

Cihangir’deki Otelini Kapattı!

Bu yıl evlenen ünlüler arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu, bugünlerde bazı işletmelerinde değişikliğe gittiği anlaşıldı. Cihangir’de birbirine yakın iki butik oteli bulunan ünlü oyuncunun otellerinin kapandığo farkedildi. Otelleri tamamen boşaltılmış halde görünen ünlü ismin, neden böyle bir uygulamaya gittiği ise sonradan anlaşıldı. İmirzalıoğlu artık Cihangir’de otel işletmeyecek.

İşler Durdu!
Otellerin kapanmasının ardında ise artık yeterli ilginin olmaması ve müşterilerin azalması olduğu söylendi. Az sayıda gelen kişilerin giderleri karşılamaması nedeniyle zarar ettiği bu nedenle de tasfiye kararı aldığı bildirildi. Otel çalışanlarına tazminat ödeyerek işten çıkaran İmirzalıoğlu, otellerini artık bir apartman dairesine çevirerek satışa veya kiraya çıkaracağı düşünülüyor. Fakat Cihangir’deki evlere artık eskisi kadar ilgi olmaması da bir süre binanın boş kalmasına neden olacak gibi görünüyor.

Otele gelen müşteri sayısının azalmasındaki önemli etkenlerden birinin de 15 Temmuz girişimi olduğu söylendi. Yakın çevresine yaşanan Temmuz’daki olayın yerli ve yabancı turistleri etkilediği, bunun neticesinde de otellerde genel bir ilgi düşüşü olduğu gözlemleniyor. Ünlü oyuncu da bu nedenden dolayı nasibini alırken, bu durum otelin kapanmasına kadar gitti.

Otelin eski halini hatırlayanlar ise şuanki halini görünce gözlerine inanamıyor. Daha öncesinde çiçekli saksılar ile donatılmış güzel bir görüntüsü olan otelin şuan için sade ve eski bir bina görüntüsü dikkat çekiyor.Yorum Yap