4 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Dağ 2 İzleyiciden Tam Not Aldı

04/11/2016 - 14:44

Dağ 2 filmi izleyici karşısında. Çağlar Ertuğrul ve Ufuk Bayraktar'ın başrollerde oynadığı film uzun zamandır bekleniyordu. İlk filmi ile büyük ses getiren Dağ filmi, henüz ilk günden izleyiciden tam not aldı.
Dağ 2 İzleyiciden Tam Not Aldı

Dağ 2 filmi uzun bir bekleyişin ardından vizyona girdi. Henüz ilk gün olmasına rağmen izleyiciden tam not alan filmde Ufuk Bayraktar ve Çağlar Ertuğrul başrollerde oynuyor. İlk filmin üzerinden 4 yıl geçmesinin ardından ikinci film vizyonda. Filmin nasıl bir gişe başarısı yakalayacağı ise ilk günden belli oldu. Pek çok salonda Dağ 2 filmini izlemek isteyenler bilet bulamadı.

Dağ 2 Film Konusu

Oğuz (Çağlar Ertuğrul) ve Bekir’in (Ufuk Bayraktar) yaşadığı olayların üzerinden 6 yıl geçmiştir. Çok gizli bir görev için bu kez Özel Kuvvetleri 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi’ne birlikte katılırlar. Bu görev, Kuzey Irak’ta bir terör örgütü tarafından kaçırılmış gazeteci Ceyda Balaban’ı (Ahu Türkpençe) kurtarmak ve sağ salim Türkiye’ye getirmektir. Karışık Ortadoğu coğrafyasında tek bir düşmandan daha fazlasıyla mücadele etmek zorunda kalan 7 kişilik MAK 8 için kurtarma operasyonu son derece tehlikeli ve zorlu olacaktır.

Dağ 2 Fragmanı

Dağ 2, bir çok ilde sinema salonlarında kapalı gişe oynuyor.1 Yorum

 

  • Selgen :

    30 Kasım 2016-02:23

    Bu senenin unutulmaz filmlerinin arasında en üst sırada duracak bu film her iddaasına varım kolay kolay dillerden düşmeyecek. ben gidip sinemada izledim. çok kaliteli bir film, şiddetle tavsiyedir.
    0    0