26 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Damla Buket Çakıcı Kimdir? İşte İbrahim Tatlıses’in Müstakbel Eşi

26/11/2016 - 17:33

Damla Buket Çakıcı ile İbrahim Tatlıses evleniyor mu? İdo Tatlıses babası İbrahim Tatlıses hakkında çıkan evlilik söylentileri ile ilgili konuştu. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen Damla Buket Çakıcı.
Damla Buket Çakıcı Kimdir? İşte İbrahim Tatlıses’in Müstakbel Eşi

Magazin dünyasının en sevilen isimleri arasında yer alan İbrahim Tatlıses’in Damla Buket Çakıcı ile evleneceği yönünde çıkan haberler İdo Tatlıses’ten açıklama geldi.

‘İbrahim Tatlıses evleniyor’ haberlerine oğlu İdo’dan ilk yorum geldi. İbrahim Tatlıses’in Damla Buket Çakıcı ile evleneceği haberleri gündeme gelmiş, Aydemir Akbaş ise ‘ikisinin de nikah şahidi ben olacağım’ açıklamasını yapmıştı.

“EVLENECEĞİM DİYORSA EVLENİR”

İmparator’un oğlu İdo Tatlıses, dün akşam sahne aldığı mekanda konuyla ilgili sorularını yanıtladı. İdo, evlilik haberleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Hayırlısı olur inşallah. Kaç yaşında adam, evleneceğim diyorsa evlenir. Düğün yapacağını düşünmüyorum. Öyle bir durum olursa… Bu konuyla ilgili hiç konuşmadık.”

Damla Buket Çakıcı Kimdir?

Damla Buket Çakıcı 2010 yılında İbrahim Tatlıses vurulduğunda, kendisinin 9 yıllık asistanıydı. Her yere beraber gittiği asistanı olarak o günde arabada yanında duruyordu. Kendisi de İbrahim Tatlıses gibi yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Damla Buket Çakıcı o olayda yaralanmasıyla gündeme gelmiş ve Alaattin Çakıcı’nın kızı olduğu iddia edilmişti. Hatta yaşanan saldırının İbrahim Tatlıses değil onun hedef alındığı söylenmişti. Ancak bu iddiaları Damla Buket Çakıcı’nın annesi reddetmiş ve şöyle bir açıklamada bulunmuştu ve “Ben emekli sınıf öğretmeniyim. Eşim Zonguldaklı. Bahçeşehir güvenlik amiri. Alaattin Çakıcı ve ailesiyle yakınlığımız yok. Soyadı benzerliği sadece.” demişti.Yorum Yap