13 Şubat 2017

Muhammet Negiz

Darphane Çeyrek Gram Altınları Piyasaya Sürdü

13/02/2017 - 8:38

Altın fiyatlarının rekor oranlarda yükseliş göstermesi tüketicilerin altın konusundaki tercihlerini etkiledi. Çeyrek ve gram altın fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle zorla kalan tüketici için piyasaya "çeyrek gram altın" sunuldu.
Darphane Çeyrek Gram Altınları Piyasaya Sürdü

Altın fiyatlarında yaşanan artış nedeniyle vatandaşların altına olan ilgisinde azalma olduğu görüldü. Düğün, sünnet gibi özel günlerde birçok yerde gelenek haline gelen altın takma uygulaması tüketicilerin keselerini zorlayan bir hale gelince Darphane yeni bir çözüm ile gündeme geldi. Darphane tüketiciler için piyasaya “çeyrek gram altın” sürerek yaşanılan sıkıntıya çözüm üretti.

Önemli günlerde altın hediye etme alışkanlığına sahip olan Türk toplumunda altın fiyatlarının yükselişe devam etmesi bazı alışkanlıklardan vazgeçmeye neden oldu. Altın hediye etmek isteyen vatandaşlar yükselen altın fiyatları nedeniyle çeyrek altından uzaklaşınca devreye gram altının girdiği ifade edildi. Ancak, yükseliş seyri devam edince tüketicileri gram altın da zorlamaya başladı. Darphane bu defa piyasaya çeyrek gram altın sürerek tüketicileri karşılaştığı soruna yeni bir çözüm sundu.

YENİ ÜRÜN 37 TL

Darphane tarafından vatandaşların kullanımına sunulan çeyrek gram altın, keseleri zorlamayacak gibi görünüyor. Gram altının dörtte biri ağırlığına sahip olan “çeyrek gram altın”, 37 TL dolaylarında bir fiyatla satılıyor. Güncel altın fiyatları ise Big Para verilerine göre tablodaki gibi seyrediyor.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu