26 Şubat 2017

Muhammet Negiz

Devlet Bahçeli Bozkurt Açıklaması Yaptı

26/02/2017 - 22:17

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım hakkında görüşlerini ifade ederek, "Başbakan'ın Bozkurt işareti eline yakışmış, samimi ve milli duruşuna tam oturmuştur. Rahatsız olanlar kendi işine bakmalıdır" dedi.
Devlet Bahçeli Bozkurt Açıklaması Yaptı

MHP lideri Bahçeli, sosyal medya hesabı aracılığı ile önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım’ın Bozkurt işareti yapması hakkında da görüşlerini açıkladı. İşaretin yakıştığını ifade eden Bahçeli, Başbakan’ın samimi ve milli duruşuna tam oturduğunu ifade etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Bahçeli, “Toz duman geçtikten, her şey yerli yerine oturduktan sonra değerlendirme yapmak için bekledim, izleyip, niyet ve mesaj sahiplerini gördüm. Bir defa, Başbakan’ın Bozkurt işareti eline yakışmış, samimi ve milli duruşuna tam oturmuştur. Rahatsız olanlar kendi işine bakmalıdır. Ne yapsaydı, başka ülkelerin sembollerini mi kullansaydı? Türk milletinin ferdine Bozkurt yapmak düşer, fitnecilere yiyecek ekmek yoktur. Bozguncular diyor ki, geçmişte Bozkurt yapanlar suçlanmış, takibata uğramış. Ben de diyorum ki, samanlıkta iğne aramayın, o devirler geçti.” dedi.

Bahçeli, açıklamalarına şu cümlelerle devam etti; “Gariplerin devrilen umutları, dökülen kanları insanlığın dip yaptığı, zulmün devleştiği anlarda yayılarak koyu bir örtü gibi dünyayı sarar. Mazlum ahı, kaldırılması en ağır yük,karşılanması en zor külfettir. Tarihin duvarında nice masumun feryadı çınlar, nicesinin iniltisi çağlar!

Türklük,asırlarca varlığının bedelini çok acı ödemiştir.Eğer Türk milleti varsa soylu fedakârlıklarıyla soysuz fenalıklara direnmesindendir. Saldırılar Türklüğü durduramadı. Katliamlar Türklüğü pes ettiremedi. Soykırımlar Türklüğün parlak yoluna taş koyamadı. Ve yine koyamayacak.

Düşmanlık dumanlarının milletimizi kesif karanlıklar içinde bıraktığı dönemler de bile, ben Türk’üm diyenin aklından teslimiyet geçmedi.”

HOCALI KATLİAMI

Bahçeli, Hocalı katliamını da hatırlatarak, “Hocalı soykırımında 106’sı kadın,63’ü çocuk olmak üzere 613 kardeşimiz şehit edildi.487 soydaşımız ağır yaralandı,bin 275’i de rehin alındı. Hepimiz Hocalı’nın yasını tutuyoruz. Hepimizin kalbi Hocalı’da atıyor ve işgalin bitmesi için Türklüğün vicdanı sabrediyor, gün sayıyor.” ifadelerini kullandı.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu