4 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

E-5 Karayolunda Kaza!

04/09/2016 - 9:59

E-5 Karayolunda Kaza!

Sık şekilde kazaların meydana geldiği E-5 Karayolu, yine can aldı. Kağıthane bölgesinde bulunan E-5 karayolunda, aynı yöne giden iki aracın birbiri ile çarğışması beraberinde faciayı getirdi. Sabah saatlerine yakın meydana gelen kaza, 2 kişinin ölümüne 2 kişinin de yaralanmasına neden oldu. Olay ile ilgili soruşturma başlatılırken, ölüm haberi aileleri perişan etti.

Görgü tanıklarından alınan bilgilere göre iki otomobil aynı yöne doğru giderken, M.B. tarafından kontrol edilen otomobil, yan tarafında seyreden kamyonete çarpıyor. Kontrolden çıktığı söylenen otomobilin kamyonete çarpması sonucu meydana gelen kazanın nedeninin uyku ve alkol olabileceği şüphesi hakim.

Kazanın yaşanmasıyla birlikte otomobil içerisinde yer alan üç kişi otomobilde sıkıştı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri hızlı şekilde müdahele ederek araçta sıkışan vatandaşları çıkardı fakat sadece otomobilden bir kişi sağ çıkabildi. yaralı olarak kurtulanların sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada durumlarının iyi olduğu belirtilirken, hayatını kaybedenler ise adli tıp morguna gönderildi.

Olay için soruşturma başlatılırken, gün ağarıncaya kadar olay yeri inceleme ekipleri çeşitli incelemelerde bulundu. Yaklaşık 100 metrelik bir alanın trafiğe kapatıldığı inceleme sırasında trafik tek şerit üzerinden devam etti.Yorum Yap