5 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Ebru Gündeş Jüri’den Ayrıldı!

05/09/2016 - 16:04

Ebru Gündeş Jüri’den Ayrıldı!

Tv8 ekranlarında yayınlanan programlardan biri olan ses ve müzik yarışması “O Ses Türkiye”, yeni sezon öncesi jürisinde yenilemeye gidecek. Her yıl yeni bir isme yer veren Acun Ilıcalı, bu sene ekipten hangi ismin yerine kimi getirecek diye merak edilirken, Ebru Gündeş’in jüriden ayrılma kararı aldığı ve bu kararını Acun Ilıcalı’ya ilettiği bildirildi. Ebru Gündeş, üç yıldır aralıksız olarak O Ses Türkiye’de yer almış ve yarışmanın en sevilen jüri üyelerinden biri olmuştu. Yarışmaya önemli derecede renk katan yarışmacı, sevenlerini üzmüş durumda.

Ebru Gündeş’in yarışma jürisinden ayrılma kararını neden aldığına dair ise yapılan açıklama kimseyi tatmin etmedi. Acun Ilıcalı’ya ilettiği mesajda sağlık sorunlarına yer verdiği ve bu sebeple jüriden ayrıldığı düşünülüyor. Bir başka durum ise eşi Reza Zarrab hakkındaki gelişmeler. Ailesi ve kendisi için böyle bir karar aldığı düşünülen Gündeş’in kafasının eşi nedeniyle çok fazla dolduğu ve artık kafasının yarışmayı kaldıramayabileceği düşüncesiyle ara vermiş olacağı düşünülüyor.

Ayrılığın ardından jüride yer alan diğer isimlere ve Acun Ilıcalı’ya teşekkür eden Ebru Gündeş, sevenlerine de teşekkür etti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı’nın jürideki değişikliğe gideceği isim belli olmuş oldu. Fakat yerine gelecek isim ise şimdiden merak ediliyor. Bu isimler arasında Nilüfer, Sibel Can ve Nuket Duru’nun olabileceği söylentileri hakim.Yorum Yap