16 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Ebru Şallı Hacklendi! Arda Turan ve Ebru Şallı Aşk Mı Yaşıyor Soruları Yükseldi

16/11/2016 - 11:55

Ebru Şallı'nın hacklenmesi sonrasında ortaya çıkan konuşmalar büyük yankı yarattı. Ebru Şallı konuşmaların ve sözü geçen hesabın kontrolünde olmadığını dile getirse de Arda Turan ve Ebru Şallı aşk mı yaşıyor sorularının sorulmasına engel olamadı.
Ebru Şallı Hacklendi! Arda Turan ve Ebru Şallı Aşk Mı Yaşıyor Soruları Yükseldi

Eski manken Ebru Şallı ve Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan arasında olduğu iddia edilen mesajlaşmalar gündeme bomba gibi düştü. Peki Ebru Şallı Arda Turan mesajlaşmaları gerçek mi? Ebru Şallı hacklendiğini duyurdu.

Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan ve eski manken Ebru Şallı arasında olduğu iddia edilen mesajlar sosyal medya gündemine damga vurdu. Ebru Şallı’nın Twitter hesabından duyurulan mesajlaşmalar sonrası bunun ne anlama geldiği merak edilir oldu. Şallı, konuyla ilgili Instagram adresinden bir açıklama yaptı. Şallı’nın açıklamaları şöyle:

“Sosyal medya hesabım hacklenmiştir. Instagram’ı geri aldık fakat Twitter hala bende değil. Gün boyu benim ağzımdan bazı yazılar Twitter’dan yazıldı ve silindi. Bu benim yıllardır dişimle tırnağımla kurduğum kariyerimi yok etmeye yönelik bir saldırıdır. Bazı yazışmalar, isimler değiştirilerek sunuluyor. İki çocuk annesi bir kadın olarak hem takipçilerimden, hem beni seven ve güvenen hem de yıllardır beni tanıyan basın mensubu arkadaşlarımdan bu konuda hassasiyetli ve vicdanlı davranmalarını rica ediyorum. Saygılarımla”

ebru-salli

Arda Turan ve Ebru Şallı Arasında Geçen Konuşmalar

Arda Turan: Günaydın, özledim seni neredesin:)
Ebru Şallı: Yoldayım
***
Arda Turan: Hoşbulduk, ne zaman dönüyorsun:)
Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi.
Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni:))
***
Arda Turan: Merak ettim, foto at çekimden
Ebru Şallı: Atacağım, güzel bir plaj burası. Bakalım nasıl olacak, atarım foto.
Arda Turan: İyi olur, sen her şeyin iyisini yaparsın. Kolay gelsinYorum Yap