15 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Ecem Üzgör’den Tepkilere Yanıt!

15/09/2016 - 15:19

Ecem Üzgör’den Tepkilere Yanıt!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ecem Üzgör, sosyal medyada hakkında çıkanlara yanıt verdi. İlk olarak sosyal medya üzerinden yanıt vermek isteyen model, daha sonra attığı tweeti, ardından ise hesabını tamamen sildi. Hakkın yapılan eleştirilerin ise boyutu arttıkça, kendisi de bir an galyana gelerek uygunsuz bir açıklamada bulundu. Top Model Of The World yarışmasında temsilciliğimizi yapan model, güzelliği ile eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Modellik yarışmasında güzellik tek kriter değil şeklinde çıkış yapan Üzger, sosyal medya üzerinden hakkında kötü yorum yapanlara “Sağ ayağımın baş parmağını öprütmeyeceğim insanlar hakkımda yorum yapıyor” şeklinde bir mesaj gönderdi. Ani şekilde bu mesajı olay olan güzel, hesabını askıya aldı.

Şimdi ise yeniden açıklama yapma gereği duyan Ecem Üzgör, yarışmanın bir güzellik yarışması olmadığını, bu yarışmada kariyerinden, duruşuna kadar bir çok kriter değerlendirildiğine vurgu yaptı. Bu zamana kadar Türkiye’yi çok kez en iyi şekilde temsil ettiğini vurgulayan güzel, bu eleştirileri yapanların öncelikle bazı bilgilere doğru şekilde sahip olması gerektiğini söyledi.

Ecem Üzgör Kimdir?

25 Yaşındaki Ecem Üzgör, Bursa’da doğup büyümüştür. Son 8 yılını İngiltere’de geçiren Üzgör, burada Roehampton Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü okumuş ve bitirmiştir. İngilizce, Türkçe ve İspanyolca biliyor. Müziğe eğilimlidir. Keman çalmakta ve ayrıca müzik alanında çeşitli girişimleri olmuştur. Daha önce Miss Asia Pacific World yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Son olarak Top Model Of The World 2016’ya katılma hakkı elde eden Ecem Üzgör, yarışmada derece elde edemedi.Yorum Yap