22 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Emlak Kulisi CNR Fuarı Sonrasında Emlak Gündemi’nin Gerisinde Kaldı!

22/11/2016 - 1:22

Emlak Kulisi 17-21 Kasım tarihlerinde yapılan CNR Emlak Fuarında varlık gösteremedi. Fuarın yıldızı Emlak Gündemi oldu. Haliyle emlak haberciliğinde bütün oklar Emlak Gündemi'ne dönmüş oldu. Fuar boyunca yüzlerce röportaj gerçekleştiren Emlak Gündemi, habercilik alanında lider konumda gösterilen Emlak Kulisi'nin papucunu dama atmış oldu.
Emlak Kulisi CNR Fuarı Sonrasında Emlak Gündemi’nin Gerisinde Kaldı!

Emlak Kulisi son günlerde pazardaki liderliğini kaybetme tehlikesi yaşıyor. Özellikle son yapılan CNR Emlak Fuarı sonrasında pazardaki en büyük rakibi Emlak Gündemi tarafından yapılan büyük atak, Emlak Kulisi’ni zor durumda bıraktı.

CNR Emlak Fuarı etkinliklerinde yüzlerce röportaj yaparak, emlak haberciliği ve medyası alanında ne kadar etkin bir pozisyonda olduğunu fuardaki herkese hissettiren Emlak Gündemi, çıkardığı E-Gazete ile de kurumsallığını ortaya koymuş oldu.

Emlak Kulisi sitesine girdiğimizde CNR Emlak Fuarı boyunca ne bir canlı yayın ne de bir röportaj görebildik. Sektörün lideri konumdaki bir siteye yakışmayacak düzeyde bir uzaklık mevcuttu. Bu durumu lehine çeviren Emlak Gündemi, büyük bir atılım ile pazardaki payını yükseltti.

Emlak Gündemi günlük 50 bin ziyaretçi tarafından ziyaret edilen büyük ve etkin bir emlak haber sitesi pozisyonuna gelirken, zirvede yer alan Emlak Kulisi’ni tahtından edeceği görüntüsünü de verdi. Emlak Kulisi özellikle her tarafı reklamlar ile dolu site tasarımı ile ziyaretçilerini sıkmakta ve emlak haberciliği sektöründe artık isteneni verememektedir.Yorum Yap