9 Ocak 2017

Muhammet Negiz

Emre Torun Tezgahtara Kızdı Dükkana Daldı

09/01/2017 - 18:19

Arızalanan telefonunu iade etmek için gittiği mağazadan olumsuz yanıt alan Emre Torun, şaşkınlık yaratan bir şekilde tepki verdi. Deterjan yüklü kamyonunu mağazanın duvarına çarpan öfkeli tüketici ülkenin gündemi oldu.
Emre Torun Tezgahtara Kızdı Dükkana Daldı

Kocaeli’de kamyon şoförlüğü yapan Emre Torun, 2 bin TL bedelle aldığı cep telefonunun arızalanması üzerine mağazaya geri götürerek iade etmek istedi. Tezgahtarın ürünü geri almaması üzerinde öfkelenen Torun, akıllara durgunluk verecek bir yola başvurdu.

Arızalanan telefonunu iade etmek için gittiği mağazadan olumsuz yanıt alan tüketici şaşkınlık yaratan bir şekilde tepki verdi. Posta gazetesinin manşetinde yer alan habere göre, 2 bin TL’ye aldığı cep telefonu arızalanan Emre Torun, telefonunu iade etmek istedi. Mağaza yetkilisinin iade talebini kabul etmemesi üzerinde Torun, şaşırtıcı bir tepki verdi.

TEZGAHTARA ŞAŞIRTAN TEPKİ

Hakkını arayacağını söyleyerek mağazadan çıkan Torun, yol kenarına park ettiği deterjan yüklü kamyonunu mağaza üzerine hızla sürdü. Araç mağazaya çarpmadan önce kapıdan atlayan Torun, şaşkınlık yarattı.

Kamyon mağazanın yan tarafında bulunan reklam panolarına çarparak dururken ölen ya da yararlan olmadı. Tezgahtarlar ise panikleyerek dışarıya kaçtı. Gözaltın alınan öfkeli tüketici gözaltına alındı ve sonra bırakıldı.Yorum Yap