9 Aralık 2015

Kadir Çalışkan

En Beğenilen Marka Yüzü!

09/12/2015 - 11:20

En Beğenilen Marka Yüzü!

AYD-BAREM işbirliği ile 2015 yılında 7. si düzenlenen ödül töreni “1 Numaralı Markalar”da En Beğenilen marka yüzü ödülü Serenay Sarıkaya’ya verildi.

Bu yıl yedincisi düzenlenen ‘1 Numaralı Markalar-2015’ ödül töreni, CEFIC ve Zorlu Center özel sponsorluğunda, geçtiğimzi gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ödül Töreninde 15 farklı dalda ödül verilirken, Serenay Sarıkaya “Mavi” deki performansıyla En Beğenilen Marka Yüzü ödülünü aldı. Ödülü, Ünlü oyuncunun Amerika’da olması sebebiyle Mavi Pazarlama direktörü Serpil Bekan teslim aldı.

serenay-sarikaya-bikini

Türkiye’nin önemli perakende markalarının toplam 15 farklı kategoride ödüllendirildiği gecenin sunuculuğunu radyo programcısı ve şovmen Geveze üstlendi. Ünlü keman sanatçısı Canan Anderson ise performansıyla geceye renk kattı.

Markaların yönetim kurulu üyelerini, üst düzey marka yöneticilerini, marka yüzlerini, alışveriş merkezi yatırımcılarını, yöneticilerini ve sektörün diğer iş ortaklarını bir araya getiren gecede; Serenay Sarıkaya, Mavi markası adına ‘En Beğenilen Marka Yüzü’ ödülünü kucakladı.

Ünlü oyuncu Amerika’da olduğu için, ödülünü onun adına Mavi’nin Pazarlama Direktörü Serpil Berkan aldı.Yorum Yap