14 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen Esaretin Bedeli İçin Kolları Sıvadı

14/11/2016 - 12:30

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen Esaretin Bedeli dizisi için kolları sıvadı. ATV ekranlarında izleyici karşısında olacak dizide Engin Akyürek'in partneri uzun arayışların ardından Fahriye Evcen oldu.
Engin Akyürek ve Fahriye Evcen Esaretin Bedeli İçin Kolları Sıvadı

Son dönemde dizilere ara veren ve milyonluk reklam anlaşmaları yapan Fahriye Evcen, 2 yıl aradan sonra ekrana dönüyor. Evcen, Engin Akyürek’in başrolünü oynayacağı “Esaretin Bedeli” dizisiyle anlaştı.

İlk bölümünü Umur Turagay’ın yöneteceği dizide Fahriye Evcen, çocukken kalp nakli yapılarak yaşatılan, abileri karanlık işlere bulaşan bir kadını canlandıracak. Engin Akyürek ise doktorlukta henüz uzmanlığını yapamadan hapse giren bir genci oynayacak.

Dizideki kadın başrol oyuncuyu canlandırması için ilk olarak Serenay Sarıkaya’ya teklif gittiği ancak rol için daha sonra Fahriye Evcen’in adının öne çıktığı öğrenilmişti. Serenay Sarıkaya, dizinin ilk 5 bölümünü okumadan rolü kabul etmeyeceğini açıklarken son tahlilde başrol Fahriye Evcen’in oldu.

Engin Akyürek’in yeni yılda atv’de ekrana gelecek Tims imzalı diziyle el sıkışmadan önce partneri konusunda “Etkili bir kadın başrol oyuncusu olsun” şartını koştuğu öğrenildi. Akyürek, son olarak “Kara Para Aşk”ta Tuba Büyüküstün’le, bir önceki dizisinde de Beren Saat’le başrol oynamıştı.

Kaynak: MedyatavaYorum Yap