4 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Eski Sevgililer Karşı Karşıya!

04/05/2016 - 11:50

Eski Sevgililer Karşı Karşıya!

Türkiye’nin son dönemde en çok aranan ve sevilen oyuncularından biri olan Engin Altan Düzyatan ve eski sevgilisi Özge Özpirinçci, ayrıldıkları dönemden bu yana ilk kez karşı karşıya gelecekler. Bu karşılaşmanın tarafları nasıl etkileyeceği merak edilirken, eski sevgili olan ikiliyi karşı karşıya getiren sebep ise Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun 14 Mayıs tarihinde Cunda Adası’nda yapacakları düğün töreni. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve bir süredir birlikte olduğu oyuncu Sinem Kobal evlilik kararı almıştı. Türk futbolunun yıldızı olan Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra birçok ilişki yaşayan, en sonunda da huzuru Kenan İmirzalıoğlu’nda bulan güzel oyuncu Sinem Kobal, düğün törenlerine sanat dünyasından birçok ismi davet etti.

Türk sanat dünyasının yıldızlar topluluğu olacak düğün töreninde, bir dönem yaşadıkları aşkla magazin ve sanat dünyasına damga vuran Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan’ın da katılacağı öğrenildi. Uzun süreli ve büyük bir aşk yaşayan Özpirinçci ve Düzyatan çifti ayrıldıktan sonra yeni birer ilişkiye adım attılar. Bu konuda geçtiğimiz günlerde konuşan Düzyatan, Özge Özpirinçci’nin ayrıldıkları tarihten sonra kendisinden önce bir ilişkiye başladığını ancak medyada en çok kendisinin konuşulduğunu belirtti.

İlişkisini noktaladıktan sonra flaş bir karar alarak, Türk sinema tarihinin tartışmasız en güçlü isimlerinden biri olan Hülya Koçiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar ile bir ilişkiye başlayan Engin Altan Düzyatan, kısa sürede Alkoçlar ile dünya evine girmiş ve çiftin Emir isimli bir çocukları olmuştu.

Özge Özpirinçci ise ayrılık kararının ardından kısa bir süre sonra Burak Yamantürk ile başlayan ilişkisi devam ediyor. Eski sevgililerden, birinin eşiyle birinin de sevgilisiyle katılacağı düğün töreni, 3 yıl gibi uzun bir sürenin ardından ilk kez bir araya gelmelerine de neden olacak.Yorum Yap