29 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50. Bölüm Fragmanı! Hızır Resi Zor Durumda

29/11/2016 - 21:21

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50. bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. 29 Kasım salı akşamı ATV ekranlarında yeni bölümü ile izleyici karşısına geçen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine en çok izlenenler arasında zirvede yerini aldı. Gözler yeni bölümde yaşanacak gelişmelere çevrildi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50. Bölüm Fragmanı! Hızır Resi Zor Durumda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde gözaltında olan herkesin serbest bırakıldığı görülüyor. Esra’nın uğradığı saldırının sonucu merak ediliyor. Bu zamana kadar şansı yaver giden Hızır, bu defa kapana sıkışmıştır. Hainin bulunması konusunda yaşananlar merak konusudur.

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 49. Bölüm fragmanına göre heyecan yine dorukta. Salı akşamları sat 20:00’de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümünde gözaltında olan masa üyelerinin serbest kaldığı görülüyor. Esra’nın yaşayıp yaşamadığı da merak konusu.

49. bölümünde gözaltından çıktığı görülen masa üyelerinin bunu nasıl başardıkları merak ediliyor. Gerçeklerin açığa çıkması beklenen dizide Esra’nın geleceği konusunda bir netlik yok gibi gözüküyor. Hızır Çakırbeyli’nin zor anları da diziye renk katıyor.

Salih Gülmez ile girdiği mücadelede Hızır Çakırbeyli’nin pek gidecek bir yeri kalmamıştır. Bu zamana kadar girdiği mücadelelerden kurtulma başarısı sergileyen Hızır, bu belada karşısında zayıf düşmüş gibidir. Yaşadığı tehlike sırasında aklında olan tek şey ise hainin kim olduğunu bulmaktır.

Bu arada, Davut’un ölmesi için hazırlanan planlarda sona gelmiştir. Artık harekete geçme zamanı geldiği için düğmeye basılır. Bütün bu olanlar karşısında Ünal Kaplan dâhil üyelerin hepsi tehlikededir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde herkesi zor günler beklemektedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı genellikle cumartesi günü yayında oluyor. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı ATV ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tüm Bölümler İçin; atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolumYorum Yap