22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümde Hızır Sona Yaklaşıyor

22/11/2016 - 16:03

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48. bölümünde dolu dolu. Hızır ve Fahri’nin çatışması olayları nereye götürecek? Hain bulunabilecek mi? Atv’nin sevilen dizisi 48. bölümünde ekrana kilitleyecek.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümde Hızır Sona Yaklaşıyor

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48. bölümü ile heyecan ve aksiyon sahneleri ile izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak. Salı akşamı ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yine dolu dolu.

İlk bölümünden itibaren izleyicilerinin ilgisini kazanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 48. Bölümünde yeni gelişmelerle ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanan son fragmanından da anlaşılacağı üzere heyecan dolu gelişmeler yaşanacak. Hızır ve Fahri’nin girdikleri çatışmanın nasıl sonuçlanacağı da ayrıca merak konusu.

Dizinin yeni bölümünde Hızır’ın Salih ile girdiği savaş çıkmaza girmiştir. Hızır kaçacak yer bulamamaktadır. Bir çıkış yolu arayan Hızır için süreç oldukça zorlu gözükmektedir. Yaşadığı zorluklar karşısında bile Hızır, hainin kim olduğunu konusuna odaklanmaktadır. Hain acaba kim?

Diğer yandan Davut’un ölümüne ilişkin planlar gündemdedir. Gelişmelerin hepsi Ünal ve diğer masa üyelerini felakete sürükleyecektir. Zorlu günler yaklaşırken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi meraklı bakışlar karşısında Atv ekranlarında olacak.Yorum Yap