27 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Esra Erol ve Caner Arasında Tayt Krizi

27/12/2016 - 17:09

Esra Erol ve Caner arasında yaşanan tartışma ATV ekranlarına damga vurdu. Caner, gelen talibinin tayt giydiğini öğrenince paravanı açtırmadı. Bu hareket üzerine Esra Erol çok sinirlendi ve ikili arasında tartışma başladı.
Esra Erol ve Caner Arasında Tayt Krizi

Sevilen evlilik programı Esra Erol’da Caner, gelin adayının kıyafeti üzerine yaptığı değerlendirmelerle büyük tepki topladı. Gelin adayının mesleği üzerine de çarpıcı açıklamalar yapan Caner, paravanın açılmamasını talep edince stüdyoda şaşkınlık yarattı. Esra Erol da Caner’in yaptıkları karşısında hayretler içinde kaldı. Paravanın açılmaması talebine Esra Erol çok sinirlendi.

Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı programda Caner kendisinden çok söz ettirdi. Caner beklediği adayın meslek özellikleri ve kıyafeti konusunda kıskanç birisi olduğunu ifade etti. Kendisine talip olan aday için de benzer sorular sorunca olanlar oldu.

CANER PARAVANI AÇTIRMADI

Talip olan kişinin üzerinde tayt olduğunu öğrenen Caner, paravanın açılmamasını isteyerek şaşkınlığa sebep oldu. Caner açıklamaları ve tavırları nedeniyle çok eleştiri aldı.

ESRO EROL SİNİRLENDİ

Caner, eşinin müzik söylemesine müsaade etmeyeceğin, kıyafetlerine müdahale edeceğini ifade edince ortalık iyice karıştı. Esra Erol, tepki gösterdi ve Caner’e, “sen evinde eşine perde de açtırmazsın o zaman” dedi. Caner’in üzerinde tayt olduğunu öğrendiği gelin adayını kabul etmemesi günün çok konuşulanları arasında yerini aldı.Yorum Yap