25 Kasım 2016

M. Negiz

Esra Erol Son Bölümde Ferdi ve Emine Kabak Tadı Veriyor

25/11/2016 - 17:23

Esra Erol son bölümde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ferdi ve Emine arasındaki sürtüşme izleyicinin tepkileri ile karşılaşıyor. Mustafa ve Öykü arasında yaşanan diyaloglar yeni bir hayata mı kapı aralayacak? Mustafa’nın annesi Kamile Hanım ne dedi?
Esra Erol Son Bölümde Ferdi ve Emine Kabak Tadı Veriyor

Ekranların sevilen programı Esra Erol yeniş gelişmelerle izleyici karşısına geliyor. Atv’nin sevilen programın Mustafa ile Öykü yeni bir yola girmek üzereler. Mustafa’nın annesinden gelen telefon işin seyrini olumlu yönde mi değiştirecek?

Kamile Hanım, oğlunun evliliği için Öykü’nün uygun olduğunu söylemek için canlı yayına bağlandı. Öykü’yü beğendiğini söyleyen Kamile Hanım, oğlu Mustafa ile evlenmesini istediğini söyledi. Öykü de bu telefona ilgisiz kalmadı. Yaşanan bu gelişmelerin evlilik için bir adım olacağı merak konusu.

Öykü ile Mustafa’nın yolarlı kesişince işlerin gidişatı değişir. Mustafa önceden Öykü ile ilgili bir plan kurmamakta iken şimdi aklına girdi Öykü. Mustafa’yı beğendiği söyleyen Öykü, ilk zamanlarda kendisine olumlu davranılmamasına üzüldüğünü söyler. Öykü ile Mustafa arasındaki bu diyaloglar evliliğe doğru ilerler mi bakalım. Mehmet ile Bahar da yeniden aşk yoluna giriyor gibi.

Ferdi, Emine’nin telefon görüşmelerinde, Emine arkadaş kalma teklifinde bulundu. Arkadaşlıktan önce eş olmak isteyen Ferdi bu yaklaşıma üzüldü. Emine ise Ferdi ile olamayacağını ifade etti. Emine, süründürme maksatlı bu şekilde davrandığını itiraf etti.

Mehmet ile Bahar da nişanlanma yolunda… Önümüzdeki bölümde yeni evlilik haberleri alınabilecek mi görelim.Yorum Yap