22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Esra Erol Son Bölümde İzleyici Zeliha ve Baran’a Ateş Püskürdü

22/11/2016 - 14:04

Esra Erol son bölümünde talipliler kim oldu? Baran ve Zeliha arasında geçen diyaloglar televizyon başındakileri sinirlendirdi. Atv’nin sevilen programı Esra Erol sürpriz diyaloglar ve adaylarla yeni bölümü ile izleyici karşısına geliyor.
Esra Erol Son Bölümde İzleyici Zeliha ve Baran’a Ateş Püskürdü

Atv’de yayınlanan izdivaç programı Esra Erol, yeni talipler ve diyaloglarla izleyicilerinden tam not almaya devam ediyor. Sürpriz taliplerin yanında gelin ve damat adayların ne yapacakları merak konusu olmaya devam ediyor.
Esra Erol’un son bölümünde Zeliha yoluna bakma istediğini ifade ederken, Baran ile babası arasında geçen diyaloglardan bahsetti. Zeliha, şimdilik içinde aşk gibi bir duygu olmadığını söylediği Baran’a ilerisi için kapıları açık bıraktı.

Baran ise Zeliha’nın söylediklerini duyduktan sonra dışarı çıktı. Dışarıda Nesrini gören Baran, Nesrin’e sarılarak kamera kayıtlarındaki yerini aldı. Nesrin’e kalbini kırmak istemediğini ifade eden Baran, özür diledi. Nesrin’in ağlamasından dolayı teselli amacıyla yanına gittiğini söyledi ve özrünü yineledi.

Duruma çok sinirlenen Zeliha konuşma ve görüşme konusunda hiçbir şey istemediğini söyledi. Büyüklerine karşı saygılı olduğunu ifade eden Zeliha, kötü konuşmak istemediğini söyledi. Esra Erol 277. Bölüm’de yaşanan diyaloglar daha çok su götüreceğe benziyor.2 Yorum

 

 • melike :

  23 Kasım 2016-12:21

  iğrenç
  0  0
 • Gazi :

  26 Aralık 2016-18:27

  Esra Erol , Allah ne muradın varsa versin inşallah, Sen benim Kızımsın çocuklarımın yaşın küçük de olsa Ablasısın, Allaha emanet olun Âmin
  0  0