28 Kasım 2016

M. Negiz

Esra Erol Son Bölümde Umut ve Pamuk Evlilik Yolunda

28/11/2016 - 16:33

Esra Erol son bölümde Pamuk ve Umut'un birliktelikleri seyirciyi çok mutlu ediyor. Ayrıca Esra Erol yeni bölümde 'Aşk Engel Tanımaz' sloganı ile engellileri ekrana taşıdı.
Esra Erol Son Bölümde Umut ve Pamuk Evlilik Yolunda

Atv’de yayınlanan sevilen program Esra Erol’da evlenmek isteyen engelli adaylar sahne alıyor. Aşk Engel Tanımaz olarak adlandırılan bölüm ekranlarda izleyicilerle buluşacak. Duygu dolu anların yaşanacağı bölümde bedensel, işitsel, görme engelli ve otizmli olan adaylar fırsat bulacak. Yeni bölümün en dikkat çeken isimleri ise Umut ve Pamuk oluyor. Sevilen ikili evlilik yolunda ilerliyor.

Esra Erol yeni bir formatla ekranlara gelecek. Engelli adaylara fırsat verilecek olan yeni bölümde bedensel, işitsel ve otizmli adaylar izdivaç için mücadele edecek. Engelli adayların evlilik uğraşları duygusal ve keyif verici bir mücadele olacak.

Bu zamana kadar aldığı engelli aday başvurularından dolayı bu şekilde bir değişim kararı alan Esra Erol, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olan adayları evlendirme kararı aldığını açıkladı. Toplumda yer alan engelli bireylerin ailelerinin bu konudaki beklentilerinden bahseden Erol, engelli bireylerin de hayat inşa etmeleri ve arkadaş edinmelerinin hem adayları hem de ailelerini mutlu edeceğini ifade etti.

Esra Erol Engellileri Unutmadı

Engelli her vatandaşa açık olacak yarışma için konuşan Erol, ekrana çıkmak istemeyenlerin de olabileceğini ve o adaylar için de ekran arkasında bir kulis oluşturarak gerekli ve uygun bir ortamın oluşturulacağını açıkladı.

Esra Erol tüm bölümler için; atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolumYorum Yap