29 Kasım 2016

M. Negiz

Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz Gerginliği

29/11/2016 - 13:52

Evleneceksen Gel son bölümde Solmaz, harika dans gösterisi ile Kaan'a olan aşkını ilan etti. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumu ile Evleneceksen Gel, hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici karşısına gelmeye devam ediyor.
Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz Gerginliği

Ekranların beğenilen evlilik programı Evleneceksen Gel, yaşanan tartışmalarla ilgi odağı oldu. Show TV ekranlarında Nurullah ve Solmaz arasında yaşanan gerginlik konuşulmaya devam edecek.

Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı Show TV ekranlarına keyif katmaya devam ediyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından sunulan Evleneceksen Gel yine birbirinden ilginç diyaloglarla seyircileri ekrana bağladı.
Heyecanlı tartışmalara konuk olan Evleneceksen Gel, Solmaz ve Nurullah ile ilgili gelişmelerle ekrana geldi. Nurullah unutamadığından bahsettiği Solmaz hakkında olumlu cümleler kurmaya devem etti. Nurullah tarafından kurulan övücü cümleler Kaan tarafından pek hoş karşılanmadı. İki aday Solmaz konusunda tartışmaya başladı. Nurullah’ın efe oyunu oynaması ve muhatabının Solmaz olması seyircilere keyifli anlar yaşatırken, Kaan katlanılamayacak anlar yaşadı.

Gözde Nur da diyaloğa dolaylı olarak dâhil oldu. Nurullah’a olan ilgisinden bahseden Gözde Nur, duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına mani olamadı.

Güzel ve Gürkan geçen hafta ipleri attıkları için Melek, Gürkan hakkında açıkça konuşma cesareti buldu. Melek, Gürkan hakkında övücü cümleler kurmaya başladı. Gürkan da olumlu yaklaşmaya başlayınca çaya çıkmanın zamanı gelmişti.

Sevilen Program Evleneceksen Gel’in yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Gerginliğin devam edip etmeyeceği, gözyaşları döken adayların yeni programda beklentilerine yanıt bulmaları seyircileri ekrana davet ediyor.

Solmaz’dan İnanılmaz Dans GösterisiYorum Yap