2 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz ve Kaan Arasında Elektriklenme

02/12/2016 - 14:55

Evleneceksen Gel son bölümde Solmaz, dans gösterisi ile büyük beğeni topladı. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın renkli sunumları ile renk kattıkları Evleneceksen Gel, 2 Aralık cuma günü yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlandı.
Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz ve Kaan Arasında Elektriklenme

Show TV’nin sevilen programı Evleneceksen Gel yeni bölümünde yine heyecanlı konularla ekranlardaydı. Nurullah hastanelik olunca hareketli anlar yaşandı. Sevenlerini telaşlandıran Nurullah’ın sağlık durumunda ufak bir rahatsızlık olduğu açıklanınca ortam duruldu. Tayfun hakkında konuşulanlar Evleneceksen Gel programını daha da ilginç hale getirdi.

Evleneceksen Gel son bölümünde izleyicisini merak içinde bıraktı. Solmaz’ın vereceği karar, Nurullah’ın atacağı adımlar izleyicileri ekrana kilitledi. İkilinin yolun sonuna gelip gelmedikleri ile Gözde Nur yeni bölümde konuşulmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel, yeni bölümünde Nurullah hastanelik olunca hareketli anlar yaşandı. Sevenlerini telaşlandıran Nurullah’ın sağlık durumunda ufak bir rahatsızlık olduğu açıklanınca ortam duruldu. Nurullah’ın durumunun iyi olduğu bildirildi.

Her gün yeni tekliflerle muhatap olan Tayfun’un ne yapacağı merak konusu. Merve hakkında konuşulmaya devam ederken Tayfun çay içme hazırlığında. Tuğçe ile çay içme kararı alan Tayfun’un ne yapacağı ise halen merak ediliyor.
Gürkan ve Gizem son kararı aldıktan sonra olacaklar merak ediliyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel yeni bölüm ile bugün Show TV ekranlarına saat 15:00’de gelecek.

Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz’dan Dans Şov

Evleneceksen Gel, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Her gün ekranlarda olan programda evlenmek isteyenler taliplerini aramaya devam ediyor.

Evleneceksen Gel Tüm Bölümler İçin; showtv.com.tr/programlar/tanitim/evleneceksen-gel/2799991 Yorum

 

  • Kamile :

    5 Ocak 2017-01:41

    Slm.sahnelerin yildizi seda hanim .sizi bu programa kadar hep dobraliginizla sevdik.fakat su solmaz olayinda ne dedigi belirsiz olan nurullaha cok taviz veriyorsun surekli hatsiz hatsiz sokak kavgasi yuksek sesle kaan gibi uslubu duzgun insana bagirarak kavga etmesine dur yanlis yapiyorsun haksizlik yapiyorsun diyememen acikcasi bizi cok sasirtiyor.sunucu olarak yaptigin cok ayip dememen acikcasi hic hos deyil cok aradim dusuremedim.solmaza gelince.kaani hic haketmiyor gecmisinde kalan nurullahin adini dahi anmamasi gerekiyor.kaana saygisizlik bir nurullah bir kaan ayip be.sizde izin veriyo olmanizda da yakistiramadim dogrusu.sov programina dondu.oylebir goruntu varki evlilik deyilde sov programi goruntusu imajina dondu.birde o solnaza arkadas gorunupte solmazi yalanci ikili oynuyor deyip karalayan songul cok yanlis yapiyor.solmaz msfesini koymuyor.oyle dost arkadas olmaz songul kaanla solmazi ayirmak icin solmazi yalanci konumuna dusurdu.kaansa hicbir zaman kendini uslubunu bozmadan cok yerinde hic hatasiz cumleyle konusuyor bence kaan solmazdan daha iyilerine layik solmazla kaani cok yakistiriyorum fakat solmaz kaanla ilerlerke nurullaha net tavir koymuyor solmaz nurullahin adini dahi andirmasin ona soz hakki dahi vermeyip net olup kaani kaybetmesin yoluna kaanla devam etmek istiyorsada nurullahi hic konusturmamasi gerekiyor yok oyle kafam karisiyoyla olmaz.nurullahin derdi kaanla solmazi ayirip aslinda solmazla evlenmek deyil gayesi solmazdanda intikam almak.kaan ortada yokken solmaza karsi baskalarinla gorusurke alayli sekilde sen anca tulumba ranga cekersin ben ve benim ailem genis deyil dans edenle evlenmem demisti.
    0    0