22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Familya Neden Yok Bitti Mi? FOX Ekranlarının Sevilen Dizisi Familya Final Kararı Aldı

22/11/2016 - 16:19

Familya neden yok soruları cevabını buldu. Dizi yönetimi salı akşamları güçlü rakiplerin karşısında ekranlarda olan Familya'yı devam ettirmeme kararı aldı. Familya dizisi final kararı aldı. Fox TV’de yayınlanan Familya dizisi reyting kurbanı oldu. Bu hafta ekranlara veda edecek olan dizide dizisinin başrollerinde Uğur Yücel de yar alıyordu.
Familya Neden Yok Bitti Mi? FOX Ekranlarının Sevilen Dizisi Familya Final Kararı Aldı

Fox Tv’de yayınlanan aile dizisi Familya final hazırlığında. Dizinin reytinglerde istenilen başarıyı sağlamadığı için ekranlara veda ettiği düşünülüyor. Salı günleri izleyicileri ile buluşan Familya dizisi final kararı aldı.

Başrollerinde Uğur Yücel, Sezer Avcı, Erkan Kolçak Köstendil, Murat Ceylan, Cansu Tosun, Aybüke Pusat, Şükran Ovalı, Güven Kıraç ve Berat Efe Parlar gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisi beklenen reyting sonuçlarını elde edemeyince ekranlara veda için geri sayım yapıyor. Fox TV’nin aile dizisi Familya 22 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan son bölümü ile final yaparak izleyicileriyle vedalaşacak.

Familya Neden Bitiyor

Pek çok dizide olduğu gibi final kararının nedeni reyting sonuçları olarak açıklandı. Fox Tv’de yayınlanmaya başladığı andan itibaren reytinglerle arası pek iyi olmayan Familya dizisi, trajik bir olay sonucu dağılan bir ailenin hikâyesini anlatıyor. Dizide Yaşar Beyoğlu Güneşdağı kasabasında tekrar bir araya gelen çocuklarıyla barışma ve kendini affettirme uğraşları ekrana taşınıyor.Yorum Yap