6 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Fatih Terim Arda Turan Gerginliği Sona Erdi

06/11/2016 - 13:13

Türkiye Kosava maçı öncesi Fatih Terim beklenen kararı verdi. Burak Yılmaz, Arda Turan ve Selçuk İnan gibi isimler yeniden milli takıma döndüler. 12 Kasım cumartesi akşamı oynanacak olan Kosava Türkiye maçı milli takım için büyük önem taşıyor.
Fatih Terim Arda Turan Gerginliği Sona Erdi

Fatih Terim Arda Turan hakkında beklenen kararı verdi. 12 Kasım cumartesi akşamı kritik Kosova maçı öncesi Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan yeniden milli takıma davet edildi. Alınan bu karar Terim’in öğrencilerini affettiği anlamına geliyor.

2018 Dünya Kupası eleme grubunda oldukça kötü bir performans sergileyen A Milliler, 3 maç sonunda sadece 2 puan toplayabildi. Gruptaki ilk 2 maçında ilk olarak Kosova, ardından da Finlandiya ile karşılaşacak olan Türkiye’de puan kaybına tahammül kalmadı. Fatih Terim bu nedenle eski oyuncularıyla yaşadığı sorunları bir kenara bırakarak yeniden as oyuncuları milli takıma davet etti.

Arda Turan Buzları Eritti

Arda Turan, uzun bira aradan sonra milli takıma davet edilmenin sevincini yaşıyor. Arda Turan, Fatih Terim’in verdiği karar sonrasında sevincini İnstagram’da takipçileri ile paylaştı.

Hocamızla konuştuk ülkemiz için yeniden hepberaberiz inşallah…

Arda Turan (@ardaturan) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()Yorum Yap