2 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Fifa 17 İçin Tarih Verildi!

02/09/2016 - 14:26

Fifa 17 İçin Tarih Verildi!

Dünyada milyonlarca tutkunu bulunan Fifa, yeni sürümü yayınlayacak olmanın heyecanı içerisinde. EA Sports yetkilileri ve çalışanları kadar Fifa tutkunları da bu heyecanı yaşıyor. Yeni sürümün özellikleri ile ilgili çeşitli rivayetlerden söz edilirken tüm bunların gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak konusu. Ne var ki Fifa 17 ile ilgili tüm soru işaretleri, yakın zamanda çıkacak olan Fifa 17 Demo sürümü ile giderilmiş olacak.

Fifa 17 yapımcılarından biri olan Gareth Reeder, GameReactor’ a verdiği röportajda Fifa 17 Demo sürümünün 13 Eylül 2016’da Fifa tutkunlarıyla buluşturulacağını açıkladı. Bu açıklama ile birlikte Fifa hayranlarının heyecanı bir kat daha artmış oldu. PlayStation 3, PlayStation 4, PC, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek olan Fifa 17 Demo sürümünde 11 takımın yer alması bekleniyor.

Fifa 17 Demo sürümü ile oyunu test etme imkânı bulacak olan oyun severlerin görüşleri, her zaman olduğu gibi oyunun tam sürümünü ciddi anlamda etkileyecektir. Bakalım Fifa 17, beklediğimiz gibi yüksek kalite standartlarına erişebilecek mi? Bu sorunun yanıtını hep beraber bekleyip göreceğiz.

Demo sürümü ile piyasaya merhaba demeye hazırlanan EA Sports, Fifa 17’ ye dair çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyor. Özellikle bir önceki sürümde görülen hatalar üzerinde durduklarını ifade eden Fifa 17 yapımcıları, oyun severleri bekleyen büyük sürprizlerden söz etmeyi ihmal etmiyor. Grafik tasarımı konusunda önemli iyileştirmelerin de olacağı Fifa 17’ de Türk takımlarının ve Türk futbolcuların da nasıl bir görünüme sahip olacağı büyük merak konusu. EA Sports, Fifa 17 Demo sürümü ile ilgili yorumları, sanal ortam üzerinden takip edecek. Bunun için özel bir ekip hazırlayan Fifa 17 yapımcıları, tam sürümü piyasaya sunmadan önce eksikliklerin giderilmesi üzerine çalışacak.Yorum Yap