24 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

Galatasaray Dersimspor Maçı Genç Oyuncular İçin Büyük Şans

24/10/2016 - 19:37

Ziraat Türkiye Kupası 3. ön eleme turu maçında Galatasaray sahasında Dersimspor ile karşı karşıya gelecek. 3. lig 2. grupta yer alan Dersimspor mucizeyi gerçekleştirmek için sahaya çıkacak.
Galatasaray Dersimspor Maçı Genç Oyuncular İçin Büyük Şans

Türkiye Kupası heyecanı başlıyor. 3. tur eleme maçları kapsamında yarının en önemli maçlarından biri olan Galatasaray Dersimspor maçı için İstanbul Valiliği özel güvenlik önlemleri aldı. Spor Toto Süper Lig’de bu hafta Trabzonspor’a kaybederek ilk yenilgisini alan Galatasaray Dersim karşısında sürprize yer vermek istemiyor. Bu maçta yedek oyuncularına şans vermesi beklenen Rikerink, seyircisi önüne kazanmak için çıkıyor. Mücadelede genç oyuncuların kendilerini göstermesi bekleniyor.

Dersimspor ise bu sezon 3. ligde oldukça kötü durumda yer alıyor. 3. lig 2. grupta yer alan Dersim, 8 maç sonunda topladığı 7 puanla 15. sırada yer alıyor. Küme düşme hattından kurtulmak için ligde zorlu bir süreçte bulunan Dersimspor için Ziraat Türkiye Kupası ikinci planda gibi görünüyor. Teknik Direktör Mehmet Birinci ile mucizeyi gerçekleştirmek isteyen Dersimspor, Galatasaray karşısına as oyuncuları ile çıkacak.

25 Ekim salı akşamı saat 21:00’de başlayacak mücadele A Spor ekranlarında olacak.Yorum Yap