11 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Galatasaray Olympiakos Maçı Lig TV 3 Ekranlarında

11/11/2016 - 11:58

Galatasaray Olympiakos canlı izle yayını bu akşam saat 20:00'den itibaren Lig TV 3 ekranlarında izleyici karşısında olacak. Grupta oynadığı 5 maç sonunda henüz galibiyet yüzü göremeyen temsilcimiz zorlu maçta Olympiakos'u konuk edecek.
Galatasaray Olympiakos Maçı Lig TV 3 Ekranlarında

Geçtiğimiz sezonun EuroCup şampiyonu Galatasaray, bu sezon Euroleagu’de beklentileri karşılayamadı. Teknik direktör Ergin Ataman yönetiminde geçen sezonun oldukça uzağında kalan sarı kırmızılılar zorlu Olympiakos maçında taraftarının da desteği ile ilk galibiyetini almak istiyor.

Euroleague’da normal sezonun ilk 5 maçında Fenerbahçe, Real Madrid ve CSKA Moscova gibi güçlü ekiplerle karşılaşan Galatasaray sahada pek bir varlık gösteremedi. Sezonun kalan maçlarında kazanmak isteyen Ergin Ataman’ın öğrencileri, sahasında oynayacakları Olympiakos karşısında galip gelerek çıkışa geçmek istiyor.

Galatasaray Olympiakos maçı saat 20:00’de başlayacak. Lig TV 3 ekranlarında yayınlanacak maçın hemen ardından diğer temsilcimiz Fenerbahçe, Baskonia ile mücadele edecek.

Galatasaray Olympiakos Maçı Lig TV 3 Ekranlarında

Euroleague’de temsilcimiz Galatasaray bu sezon Avrupa’da beklentilerin oldukça altında kaldı. Ergin Ataman’ın öğrencileri, Euroleague’de 5 maçını da kaybederek taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Lig TV 3 Canlı Yayın İçin; http://www.digiturkdilediginyerde.com.tr/Yorum Yap