6 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Galatasaray’da İstenmeyen Adam Riekerink

06/11/2016 - 16:45

Galatasaray'da Hollandalı çalıştırıcı Riekerink son haftalarda alınan başarısız sonuçların sorumlusu olarak ilan edildi. Genç teknik adamın kredisi erken tükendi.
Galatasaray’da İstenmeyen Adam Riekerink

Galatasaray’da Başakşehir maçı sonrası olumsuz rüzgarlar esiyor. Son 3 haftada 2 kez kaybeden sarı kırmızılılarda fatura Hollandalı teknik adam Riekerink’e kesildi. Hatalı kadro seçimi ve takımın öne geçmesine rağmen kazanamaması hem taraftarları hemde Galatasaray yönetimini isyan ettirdi.

Lige oldukça iyi başlayan sarı kırmızılılarda Riekerink’in kredisi çok çabuk tükendi. Genç teknik adam 3 hafta içerisinde evinde Trabzonspor ve Başakşehir’e kaybederek liderlikten uzaklaştı. Her başarısızlığın sorumlusu ilan edilen Riekerink’in kaderi önümüzdeki hafta oynanacak olan Fenerbahçe maçı ile belli olacak.

Fenerbahçe ile Kader Maçı

Galatasaray önümüzdeki hafta ezeli rakibi Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanacak maç Rikerink’in Galatasaray’daki geleceğinin de belli olmasını sağlayacak. Sarı kırmızılı ekibin alacağı olası bir mağlubiyet Riekerink’in başarısının yeniden sorgulanmasına neden olacak.Yorum Yap