9 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Galaxy Folder 2 Çıktı!

09/09/2016 - 9:35

Galaxy Folder 2 Çıktı!

Samsung ‘ un merakla beklenen yeni kapaklı akıllı telefonu Samsung Galaxy Folder 2 sonunda çıktı. Geçen dönem Samsung Galaxy Folder’ı piyasaya sürerek büyük ses getiren Samsung, bu atılımıyla beraber akıllı telefon piyasasına yeni bir soluk katmayı başardı. İlk günden büyük rağbet gören Samsung Galaxy Folder 2’nin yılsonuna kadar muazzam satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Bir yandan eski telefonlara merak duyanlar; öte yandan teknolojiden geri kalmak istemeyenler için özel olarak üretilen Samsung Galaxy Folder 2, gerek görüntüsü; gerekse sahip olduğu özelliklerle adından uzun bir süre söz ettireceğe benziyor.

4 çekirdek ve 1.4 GHz işlemciyle tasarlanan Samsung Galaxy Folder 2, özellikle hızıyla dikkat çekmekte. 2 GB Ram özelliğine sahip olan bu akıllı telefon, özellikle internet bağlantı hızıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacak. Yüksek kapasiteli oyunların oynanabileceği Samsung Galaxy Folder 2’de aynı zamanda birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. Ön kamerası 5 MP, arka kamerası ise 8 MP olan bu telefon, yüksek çözünürlükte resim çekme özelliğine sahip. Özellikle açık alanlarda çekilen resimlerde sağladığı kalite, kullanıcılar tarafından fazlasıyla beğenilecektir.

Samsung Galaxy Folder 2, Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile birlikte çıktı. 3.8 inç boyuta sahip olan Samsung Galaxy Folder 2, oldukça hoş bir görünüme sahip. Estetik görüntüsüyle dikkatlerden kaçmayan bu akıllı cep telefonu, Samsung kalitesinin tüm standartlarını içerisinde barındırıyor. 800×480 px çözünürlükle piyasaya çıkan Folder 2, şimdiden Samsung Galaxy Folder 1’in pabucunu dama atmayı başardı. Kullanıcılar, bu yeni nesil akıllı telefonun piyasaya çıkmasıyla birlikte yeni bir heyecana tanıklık etme şansı buldu. Bu durum, aynı zamanda Samsung’ un gelecekteki planlamaları ile ilgili de ipuçları sunuyor. Samsung Galaxy Folder 2’nin beklenen satış rakamlarına ulaşması, Samsung’ u, Samsung Galaxy Folder 3’ü erkenden tasarlamaya mecbur kılabilir.Yorum Yap