31 Ağustos 2016

Kadir Çalışkan

Galaxy Folder 2 Geliyor!

31/08/2016 - 14:15

Galaxy Folder 2 Geliyor!

Günümüzde kullanılan akıllı telefonlar, adeta teknolojiye meydan okuyor. Bundan 9-10 yıl öncesiyle kıyaslandığında bu telefonların görünümünde de önemli değişimler yaşanıyor. Akıllı telefonlar, geçmiş dönemlerde kullanılan telefonlara göre daha büyük ve daha şık bir görünüme sahip. Ne var ki eski tip telefonları gördüğümüzde ya da hatırladığımızda karışık duygular içerisine girebiliyoruz. Bunun bilincinde olan Samsung, kapaklı akıllı telefon üretimiyle sektöre farklı bir perspektif kazandırmış ve Samsung Galaxy Folder’ ı piyasaya sürmüştü. Samsung Galaxy Folder satışlarından elde edilen gelir, Samsung’ u yeniden harekete geçirdi. Samsung, şimdi de Samsung Galaxy Folder 2 ile tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Folder 2, Samsung Galaxy Folder’ dan daha yüksek özellikler ile geliyor. 1.4 GHz 4 çekirdekli işlemcisiyle dikkat çeken Samsung Galaxy Folder 2, aynı zamanda 2 GB Ram destekli olacak. 8 MP kamera çözünürlüğüne sahip olacak olan Samsung Galaxy Folder 2, ayrıca 5 MP ön kamera desteğiyle satışa sunulacak.

Android 6.0.1 Marshmallow ile sunulacak olan Samsung Galaxy Folder 2, özellikleri kadar dış görünüşüyle de dikkat çekecek. Bu tip telefonların satışa sunulmadan önce görüntülerinin sızdırılmalarına artık alışkınız. Samsung Galaxy Folder 2 ile ilgili görseller de kısa bir süre önce sızdırılmaya başlandı. 3.8 inç boyuta ve 800×480 px çözünürlüğe sahip olan Samsung Galaxy Folder 2, 15.5 incelikte olacak. Samsung’ un bu yeni modeli ekim ayı içerisinde satışa sunması bekleniyor. Samsung Galaxy Folder 2’nin Türkiye’de ne zaman satılacağı ve fiyatının nasıl olacağı da ciddi bir merak konusu. Özellikle eski telefonlara büyük ilgi duyanların Samsung Galaxy Folder 2’ye adeta hayran olacaklarını söylememiz mümkün. Samsung Galaxy Folder 2, eski ve yeniyi bir arada barındıran özellikleri ile büyük sükse yaratacağa benziyor.Yorum Yap