25 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gardırop Savaşları Kızları Haftanın Finalinde Kıyasıya Yarışacak

25/11/2016 - 13:59

Fox TV ekranlarında her gün saat 16:30’da yer alan Gardırop Savaşları bu akşam haftanın finali ile ekranlara geliyor. Sevilen moda programı izleyicileri ekrana kilitleyecek. Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav ile haftanın birincisi ve elenen yarışmacı belirlenecek.
Gardırop Savaşları Kızları Haftanın Finalinde Kıyasıya Yarışacak

Her gün saat 16:30’da Fox TV ekranlarına gelen Gardırop Savaşları, bu akşam haftanın finalini yapıyor. Moda programları içerisinde en tercih edileni olan Gardırop Savaşları’nda bu akşam, haftanın birincisi ve elenen yarışmacı belirlenecek. Programın jürisinde yer alan Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav yar alıyor.

Elenen ismin şimdiden konuşulmaya başladığı Gardırop Savaşları’nda Aycan veda edecek gibi. Bu hafta düşük puan alsa da henüz ne olacağı belli değil. Elenen yarışmacı kim olacak merakla bekleniyor.

GARDIROP SAVAŞLARI

Rekabet ve çekişmenin kıyasıya gerçekleştiği moda yarışması olan Gardırop savaşlarında 5 kız yarışmacı 3 kişilik jüri tarafından belirlenen konseptler için mücadele etmektedir. Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belirli semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılar, bütçelerini aşmadan 2 saatlik bir süre zarfında o gün belirlenmiş olan konsepti oluşturmak zorundadır.

Saçından makyajına kadar, bireysel olarak oluşturdukları stiller ile yarışan genç kızlar, gün sonunda jürinin karşısına geçmektedirler. Her haftanın sonunda büyük final olmaktadır. Haftanın finalinde bir genç kız, büyük ödüle veda etmek durumundadır. Aynı zamanda yeni bir yarışmacı da Gardırop Savaşları’na dâhil olmaktadır. Gardırop Savaşları hafta içi her gün 16:30’da Fox TV’de.Yorum Yap