30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gardırop Savaşları Son Bölümde Kızların Rekabeti Alkış Topladı

30/11/2016 - 15:47

Gardırop Savaşları son bölümünde de rekabet doluydu. Fox Tv ekranlarında kıyasıya bir mücadele yaşanırken 5 yarışmacı yaptıkları alışverişler ve hazırladıkları kombinlerle jurinin beğenisini toplamaya çalıştılar. Kızlar çabaları ile büyük beğeni topladı.
Gardırop Savaşları Son Bölümde Kızların Rekabeti Alkış Topladı

Gardırop Savaşları ekranlarda çekişmeli bir yarışma keyfi yaşanmasını sağlıyor. Yarışmanın son bölümünde alınan puanlar içinde en yüksek olan Aycan’ın aldığı 11 puan. Fox Tv’nin sevilen programı izleyiciye keyifli bir zaman yaşatıyor.

Gardırop Savaşları yarışması oldukça ilginç bir formata sahip. Kendi tarzına ve gardırobuna güvenen yarışmacılar kıyafetleri ile villalarda yaşama şansına sahip. Yarışmacılar, kendilerine verilen ve her gün değişen konseptlerde en şık giyinen kişinin birinci seçilmesine odaklanıyor. En şık olarak seçilen günün birincisi ise 1.000 TL değerinde alışveriş yapma hakkı kazanıyor.
Yarışmanın son bölümünde jüri üyelerinin verdiği puanlar düşük olarak değerlendiriliyor.

29 KASIM 2016 PUAN DURUMU
Yarışmanın son bölümünde yarışmacıların aldığı puanlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. Son dönemlerde yarışmacıların jüriden aldığı oylar eleştiri toplamaktadır. Puanlamaya göre, Aycan 11, Gizem 9, Esra 10, Fatma 11 ve son olarak da Didem 8 puan toplamıştır. Son duruma göre günün birincisi ise Aycan ve Fatma olarak belirlenmiştir.

GARDIROP SAVAŞLARINA BAŞVURU
Fox TV’nin sevilen yarışma programında yer almak için başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. http://www.fox.com.tr/Gardirop-Savaslari/basvuru-formu adresine yer alan online başvuru formu doldurularak Gardırop Savaşları’nda yarışmacı olmak mümkündür.

GARDIROP SAVAŞLARI YARIŞMACILARI

Esra Çetin: İstanbul’da yaşıyor. Annesi göçmen, babası ise Ağrılı. Beş sene oyunculuk eğitimi alan Esra’nın moda ve güzellik üzerine blogu var.

Su Sümeyye Engin: Gardırop savaşları yarışmasında boy gösteren Su Sümeyye Engin İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite hayatı halen devam eden Nur Sümeyye, aynı zamanda da modellik yapmaktadır.

Fatma Ok: Çocuk gelişimi mezunu. İzmir’de yaşıyor.

Asena Sezer: 20 yaşında, öğrenci, İstanbul’da ikamet ediyor. Anne tarafı göçmen, baba tarafı Sakaryalı. Ailesi ile birlikte yaşıyor.

Emel Pekdemir: 25 yaşında, İstanbul’da ikamet ediyor. İnsan kaynaklar uzmanı olan yarışmacı giyim konusunda kendisine çok güveniyor.

Marina Diriyi: Cuma günü yarışmaya veda eden Esra’nın yerine katıldı televizyon ekranlarına yabancı olmayan 26 yaşında. Emlak danışmanlığı yapıyor ve İstanbul’da ikamet ediyor.

Esila Meryem: Meryem 37 yaşında, İzmir’de yaşıyor finans şirketinde müdürlük yapmış. Bir çocuğu var. Annesi ve kızı ile birlikte yaşıyor ve yarışmada başarılı olacağına inanıyor.

Özden Cerrahoğlu: 24 yaşında yarışmada bir iki haftalığına değil finale kadar kalmayı amaçlayarak geldiğini söyleyen yarışmacı, daha önce işte benim stilim yarışmasına katılmış 10. haftanın sonunda yarışmadan elenmişti.

Sarina Rafael: 24 yaşında, Azeri asıllı, gayrimenkul danışmanlığı yapıyor. Moda konusunda kendine çok güveniyor. Çünkü 16 yaşında Fransa’da moda eğitimi almış.Yorum Yap