22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gardırop Savaşları Yeni Bölümde Kızlar Jüriyi Etkileme Yarışında

22/11/2016 - 10:47

Gardırop Savaşları yarışmacıları güzelliklerini sergilemeye devam ediyor. Fox TV’nin beğenilen moda yarışması olan Gardırop Savaşları yeni bölümüyle ekranlarda. Yeni bir yarışmacının da katılacağı program izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor.
Gardırop Savaşları Yeni Bölümde Kızlar Jüriyi Etkileme Yarışında

Fox Tv’nin ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları moda yarışması olarak benzerlerinin önünde gitmeye devam ediyor. Son olarak Acun Ilıcalı’nın yayınladığı benzer yarışmayı da reytinglerde geride bıraktığı için Acun tarafından resmen bitirilen Ne Giysem Yakışır isimli programın kalkması da Gardırop Savaşları’nın bir başarısı olarak görmek mümkün.

Gardırop Savaşları son bölümünde yeni bir yarışmacıyı konuk edecek. İzleyicilerin büyük beğenisini toplamış olan yarışma bu hafta da iddialı yarışmacılarla ekrana geliyor. Cuma gününün eleme günü olduğu yarışmada yeni gelecek olan isim merakla bekleniyor.

Moda ve giyim konusunda önem veren kitlelerin tercihi olan Gardırop Savaşları yarışmasının jüri ekibinde Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzı yer almaktadır. Gardırop Savaşları yarışmasının katılımcıları beş gün boyunca farklı konseptlerde kombin oluşturarak jüriyi etkileme yarışına giriyorlar. Yarışmacıların aldıkları puana göre Cuma günleri haftanın birincisi seçiliyor ve sonuncu olan kişi yarışmaya veda ediyor. Yeni katılan son yarışmacı Aysu Kantar’ın performansı şimdiden merak ediliyor.Yorum Yap