21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gebze Emlak Konutları Kura Sonuçları Açıklandı! İşte Kazananların Listesi

21/11/2016 - 9:45

Gebze emlak konutları kura çekiliş sonuçları açıklandı. Emlak Konut GYO'nun hayata geçirdiği projede 1.850 konut için 4.227 kişi kura çekilişi müracaatında bulundu. Kazananların ve yedeklerin listesi açıklandı.
Gebze Emlak Konutları Kura Sonuçları Açıklandı! İşte Kazananların Listesi

Gebze Emlak Konutları için kura çekilişi gerçekleştirildi. 20 Kasım Pazar günü gerçekleştirilen kura çekilişi sonrasında konutlar sahiplerini buldu. 1.850 konut için 4.227 kişi kura çekilişi müracaatında bulundu.

20 Kasım Pazar günü gerçekleşen Gebze Emlak Konutları kura çekilişi ile konutlar sahiplerini buldu. Konut sayısının yaklaşık 2,5 katı taleple 4.227 kişi kura çekilişine katıldı. Gebze Emlak Konutları 3. Etap evleri için kura çekilişi Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü’nün Ataşehir’deki merkez binasında yapıldı.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap kura sonuçları tam listesi şöyle;

ASIL KURA SONUÇ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ
YEDEK KURA SONUÇ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

EMLAK KONUT GEBZE 3. ETAP BAŞVURU ŞARTLARI
Emlak Konut Gebze 3. Etap başvuruları için başvuru yapanların T.V. Vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması, kişilerin kendi adına sadece bir başvuru yapabilmesi, tüzel kişilik olarak başvuru yapılamayacağı şartlarını sağlaması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan kişiler kuraya dâhil edilmeyeceklerdir.Yorum Yap