3 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Gönül Yazar Yaşına Aldırış Etmedi!

03/09/2016 - 20:38

Gönül Yazar Yaşına Aldırış Etmedi!

80’li Yıllara damga vurmuş Türk Sanat Müziği’nin önde gelen isimlerinden biri olan Gönül Yazar, bu seferki görüntüsüyle şaşırttı. Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Gönül Yazar, 80 yaşında olmasına aldırış etmeden havuz başında poz verdi. Sempatikliğiyle de bilinen ünlü müzisyenin fotoğrafları ise yakın dostu Onur Akay’dan sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Fotoğraflara kısa sürede binlerce beğeni gelirken, Gönül Yazar’a taş babaanne şeklinde yorumunu eklemeyi de ihmal etmedi.

Artık çok fazla medyada olmak istemeyen Gönül Yazar, bu fotoğraf ile yeniden gündeme gelmekten mutlu. Onur Akay’ın paylaşımı sonrasında gelen yorumları ünlü müzisyene de okutmasının ardından çok mutlu olduğunu söyleyen Yazar, onları özlemişim şeklinde düşüncesini dile getirdi.

Gönül Yazar’ın uzun süredir görünmemesinin sebebi ise tamamen kendi tercihi olduğu, sakin bir yaşam istediği için ise fazla göz önünde olmayı tercih etmediği söylendi. Beğenilen fotoğrafların ardından yine de Gönül yazar’ın önümüzdeki günlerde daha sık ekranda olması beklenebilir. Zira bu pzlardan sonra yeniden gündeme gelmesi, bir çok program yapımcısı tarafından gündeme alınacaktır.Yorum Yap