29 Kasım 2016

M. Negiz

Göz6 Son Bölümde Yarışmacılar Arasında Tartışma

29/11/2016 - 14:42

TV8’in sevilen yarışma programlarından Göz6 eleme heyecanı ile izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Ekranlara veda eden isimlerin de belirlendiği program da Fatih, Zeyt, Erdi ve Ege arasındaki mücadeleden elenen isim Ege oldu.
Göz6 Son Bölümde Yarışmacılar Arasında Tartışma

TV8 ekranlarında eleme heyecanının yaşandığı Göz6 programı izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Erkekler evinden bir kişinin eleneceğinin kesinleşmesi rekabet heyecanına zirve yaptırdı.

Her bölümü ile izlenme rekorları kıran Göz6, TV8 ekranlarına damga vurmaya devam ediyor. Yarışmada elenen isim olmamak için Fatih, Zeyt, Erdi ve Ege oldukça heyecanlıydı. Yarışmacılar arasında yaşanan gerginlik ise son bölümün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

VEDA EDEN İSİM: EGE OLDU
Göz6 isimli yarışma programının heyecanına heyecan katan durum oldukça dikkat çekici. Yarışmada birinci olacak kişinin Survivor’a doğrudan katılma hakkı elde edecek olması Göz6’ta yaşananları daha da rekabetçi bir hale getiriyor. Son olarak gerçekleşen eleme gecesinde nefesler tutuldu. Yapılan eleme sürecinde belirlenen isim Ege oldu. Ege, yarışmalarda en çok kendisinden söz ettiren isimler arasındaydı. Bu eleme sonrasında Ege, Survivor’a veda ekmek durumunda kaldı.

GÖZ6 ELEME GECESİ SÜRECİ

Göz6 yarışmasında yarışmacıların eleme gecesine seçilmesi sürecinde ilk olarak SMS birincisi ve dokunulmazlık sahibi kişilerin birer tane isim söylemesi beklenmektedir. Belirlenen isimler eleme potasına çıkmaktadır. Eleme potasına çıkan isimler için yapılan oylamada bir yarışmacının Göz6’ya ve aynı zamanda Survivor’a veda etmesi anlamına gelmektedir.Yorum Yap