21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Göz6 Yeni Bölümde Yarışmacılar Birbirine Giriyor

21/11/2016 - 12:03

Göz6 yarışması yine nefes kesen oyunlarıyla ekran başına geldi. Kızlar ve erkeklerin kıyasıya mücadelesine tanık olunan yarışmada haftanın kazananı kızlar takımı oldu. Dokunulmazlık oyununu ise beklenmedik bir aday kazandı.
Göz6 Yeni Bölümde Yarışmacılar Birbirine Giriyor

Gözaltı yarışması nefes kesen oyunları ve yarışmacıların kıyasıya mücadelesi ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. 18 Kasım Cuma günü gerçekleşen eleme oyunu domino oyunu oldu. Kızların üstünlüğü ile başlayan domino oyununu erkelerle çekişmeli ve kıyasıya bir mücadele sonucunda 10-9 skorluk sonuçla kızlar takımı kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kazanan kişi beklenmedik bir isimdi. Dokunulmazlık oyununu kazanan Zeyt sürpriz oldu. Görüşme odasında alınan kararlar sonucunda ilk eleme adayı ise Ege oldu. İftira attığı konusunda mutabakata varan yarışmacılar Ege’nin elenmesini istediler.

Erkekler evinde haftanın birincisi Erdi oldu. Halk oylaması neticesinde birinciliği kazanan Erdi, birincilik konuşması yaparak ortalığı karıştırdı. Erdi arkadaşlarına yönelik çok tartışılacak cümleler kullanınca ortalık iyice karıştı. Erdi halkın kendisini Survivor’a göndereceğini iddia etti. Kendine oldukça fazla güvenen Erdi, ikinci elenecek isim olarak Fatih’i söyledi. Fatih’i seçtiğini söylerken bile Fatih’e de bir sataşmada bulunmayı ihmal etmedi. Zeyd tarafından belirlenen 2. Eleme adayı ise Alişan oldu.Yorum Yap