29 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gülümse Yeter 20. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak! Yasemin ve Sarp Arasında Gerginlik

29/11/2016 - 22:01

Gülümse Yeter 20. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Yasemin ve Sarp arasında yaşanan kıskançlık krizi son bölüme damga vurdu. Gözler 6 Aralık salı akşamı Show TV'de olacak Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Gülümse Yeter 20. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak! Yasemin ve Sarp Arasında Gerginlik

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Gülümse Yeter 19. Bölümünde gündeme gelen Hasan Efendi tarafından kurulan planın başarısı merak konusu oldu. Yasemin ve Sarp arasında yaşanan kıskançlık krizi dizinin yeni bölümüne renk kattı.

Show TV ekranlarının sevilen dizisinin 19 bölümü kıskançlık krizi ile gündeme geldi. Sarp ve Yasemin arasında esen sert rüzgarlar krizin kısa sürede dinmemesine işaret ediyor. Salı akşamı sat 20:00’de ekranlara gelen dizinin başrollerinde Yılmaz Kunt, Aslı Bekiroğlu, Pamir Pekin ve Erdal Özyağcılar yer alıyor.

Gülümse Yeter 19. Bölümde Bahar, oğlu için geri adım atmak zorunda kaldı. Hasan Efendi ve mahalleli evlendirme programı izlerken ekranlara yansıyan Neriman’ı görürler. Nerima’nın evlilik programında aday olarak sahne alması Hasan Efendi’yi mahalleli önünde zor durumda bırakır. Hasan Efendi, görüşlerini Neriman’a açıklayınca beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Bu durum, İşleri daha da yokuşa sürer.

NERMİN PLANLAR KURAR

Ayten komşusuna yardım ederken Nermin, yeni planlar peşindedir. Nermin, işleri büyütmek için Ayten’in iyi niyetini kötüye kullanır. Aslında Nermin, kolay yoldan para kazanma derdindedir. Nermin’e yardım eden Nermin, bu durumu Ahmet’ten saklama kararı almıştır. Ahmet tamirhanede iken evde yaşanan gelişmelerden habersiz kalır. Aynı durum şirkette olduğu için olaylara tanık olamayan Lütfü için de geçerlidir.

GÜLÜMSE YETER SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Show TV ekranlarına gelen Gülümse Yeter son bölümde yaşananlar oldukça etkileyiciydi. Yasemin kendisine edilen evlenme teklifi karşısında havalara uçmuştur ve cevabı “evet” der. Sarp teklifi olumlu olarak yanıtlanınca ikinci adım olarak durumu ailelerine açıklamayı düşünmektedir. Yasemin ve Sarp evlilik teklifi sürecinden ailelerini haberdar etme niyetindedirler. Lakin ailelerine karşı nasıl açıklayacakları konusunda biraz tedirginlik de yaşamaktadırlar.

Yasemin’in aklındaki bir konu da, Ayten’in gözüne girmektir. Ayten ile ilgili bu uğraşı sırasında beklenmeyen bir misafir çıkar gelir. Alara’nın bu gelişi akıllarda soru işareti doğurmaktadır. Bu ara da Yasemin’i ikna etmek için uğraşan Cem ise son yol olarak geçmişi düzeltmeye karar verir.

Gülümse Yeter 20. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak

Gülümse Yeter, Show TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer almaya devam ediyor. Gülümse Yeter 20. bölüm fragmanı, Show TV ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.Yorum Yap