22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gülümse Yeter Son Bölümde Neriman Evlilik Programında

22/11/2016 - 16:59

Gülümse Yeter dizisi bu hafta da keyif verici! Dizi yeni sürprizlerle birlikte Show TV ekranlarından izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatacak. Sarp, Yasemine evlenme teklif ederken, evlenme programına katılan Neriman, Hasan efendiye talip olacak.
Gülümse Yeter Son Bölümde Neriman Evlilik Programında

Show TV’nin sevilen dizisi 18. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin fragmanında verilen bilgilere göre dizi izleyicilerine keyifli anlar yaşatmaya devam edecek. Yeni sürprizlerle Show TV ekranlarını süsleyecek olan Gülümse Yeter dizisinde bu bölümde Sarp, Yasemin’e evlenme teklifinde bulunuyor.

Sarp Yasemin’e evlenme teklifinde bulununca çok heyecanlanan taraflar bu haberi ailelerine haber vermek istemektedirler. Ailelerini bilgilendirmeyi bir sürü başaramayan ikili yeni sorunlarla karşılaşacaklardır. Sarp’ın eve Alara isminde güzel bir kız getirmesi karşısında Yasemin de harekete geçecektir.

Show Tv’de yayınlanan Gülümse Yeter dizisinin 18. bölümünde en dikkat çeken olay ise Neriman’ın evlilik programına katılacak olması. Evlenme programına katılan Neriman, Hasan Efendi’ye talip olacak. İzleyicilerine keyifli anlar yaşatacak olan Gülümse Yeter dizisi yeni bölümüyle Show TV ekranlarında olacak.

Yeni Bölümde Gözler Nermin ve Lütfü’de

17. bölümü ile izleyenlere oldukça neşe katan dizi önceki bölümünde Hasan Efendi evi terk etmiş ve iki aile bir araya gelerek Hasan Efendi’yi ararken Lütfü ve Nermin çifti hafiyelik oyunu oynamışlardı.Yorum Yap