18 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Gupse Özay Görümce Filmi ile Ekranlara Dönüyor

18/11/2016 - 19:54

Gupse Özay, senaryosunun kaleme aldığı ve başrolde yer alacağı Görümce filmi ile uzun bir aradan sonra beyaz perdede sevenleri ile buluşacak. Görümce, 2 aralık sinemalarda izleyici karşısında olacak.
Gupse Özay Görümce Filmi ile Ekranlara Dönüyor

BKM’nin gelecek programında yer alan, Gupse Özay’ın senaryosunu kaleme alıp başrolünde yer aldığı Görümce filminden uzun fragman yayınlandı.

´Görümce´ filminin konusu ise şöyle: Yeliz fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet’le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz ve her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet’i türlü komik maceralar beklemektedir.

Filmin yönetmenliğini daha önceden Patron Mutlu Son İstiyor ve Kocan Kadar Konuş filmlerinden tanıdığımız Kıvanç Baruönü yapıyor.

Komedi filmi olan ´Görümce´de Gupse Özay´a başrolde Buğra Gülsoy ve Eda Ece edecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokarslan, İnci Pars, Dilşah Demir, Özlem Öçalmaz gibi isimler rol alıyor.

Görümce Filmi Fragmanı

Gupse Özay´lı ´Görümce´ filmi 2 Aralık´ta sinemaseverlerle buluşacak.Yorum Yap