Bu İçerik Siteden Kaldırılmıştır!

Ulaşmaya çalıştığınız sayfa Baş Editör tarafından yayından kaldırılmıştır.

HaberDirekt.com.tr site yönetimi olarak açılmayan sayfalar ile ilgili, siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacıyla bu sayfayı oluşturduk. Açıklamaları okuyarak, ihtiyaç duymanız halinde iletişim kanalları vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz.

HaberDirekt.com.tr internet sitesinin içeriği haber editörleri tarafından oluşturulmaktadır. Sitemizde birden çok haber editörü bulunmaktadır. Haber editörleri tarafından siteye eklenen içerikler, yayınlandıktan sonra Baş Editör kontrolünden geçmektedir. Google Web Yöneticisi Yönergelerine uymayan, yanıltıcı/aldatıcı, amacını aşan, katma değer sunmayan yazılar Baş Editör tarafından siteden kaldırılmaktadır.

Sitemize “Yazı Gönder” sayfası aracılığıyla ziyaretçilerimiz tarafından da içerik gönderilebilmektedir. Gönderilen yazılar öncelikle haber editörünün onayından, sonrasında ise Baş Editör kontrolünden geçmektedir. Baş Editör ziyaretçiler tarafından gönderilen içerikleri de Google Web Yöneticisi Yönergelerine uymaması durumunda siteden kaldırmaktadır.

HaberDirekt.com.tr internet sitesinde katma değer sunmayan, amacını yaşan, yanıltıcı/aldatıcı ya da doğruluğu bulunmayan bir içerikle karşılaştığınızda, iletişim formu aracılığıyla Baş Editöre doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. İletişim taleplerinize 48 saat içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Bu kapsamda ulaşamadığınız sayfalar için özürlerimizi sunar, siz değerli ziyaretçilerimize daha yüksek katma değer sağlamak için çalıştığımızı aktarmak isteriz.

Bize direk e-mail göndermek isterseniz, bilgi@haberdirekt.com.tr mail adresine e-postanızı gönderebilirsiniz. Bizimle ilgili daha çok bilgi edinmek için Hakkımızda sayfasını gezebilir, sitemizin Kullanım Şartları/Gizlilik Politikası içeriğine bakabilir ve Künye sayfamızdan ekibimize göz atabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM FORMU