22 Nisan 2016

Kadir Çalışkan

Hadise’ye Yarım Ton Maden Suyu!

22/04/2016 - 21:46

Hadise’ye Yarım Ton Maden Suyu!

Geçtiğimiz günlerde reklam yüzü olmak için maden suyu firmasıyla 1.2 milyon TL’ye anlaşan Hadise için, reklam filminin çekimlerinde yarım ton maden suyu kullanıldı. Reklam çekimleri için harcanan maden suyunun miktarı dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin, reklam yüzü olduğu maden suyu firması adeta kesenin ağzını açtı. Anlaşma gereği Hadise’ye 1.2 milyon TL ödeyen firma, sadece bir reklam filmi için 500 litre maden suyunu yere döktü. Kullanılan maden suyunun boşa gitmesi dikkat çekerken, çekimlerde normal suyun neden kullanılmadığı merak konusu. 11 saat süren çekimlerde yarım ton maden suyu, özel vinçler yardımıyla Hadise’nin üzerine yağdırıldı. Reklam filminin teması ise maden suyunun canlandırıcı etkisi ve doğallığı oldu. Ancak yüzlerce litre maden suyunun bu şekilde israf edilmesi düşündürücü.

Reklam filminin çekimleri için aralarında reklam filminde yer alan figuran ve set ekibinin de bulunduğu 125 kişilik bir ekip çalıştı. Hadise ise her zamanki güzelliği ile sette en çok dikkat çeken isim oldu. Reklam filminde giydiği limon sarısı elbisesi ve sarı renkteki saçlarıyla bir bahar çiçeği gibi görünen güzel şarkıcı, reklam filminde kullandığı elbiseyi kardeşi Derya Açıkgöz’e özel olarak tasarlattı. Reklam filmine oldukça fazla önem veren firma, çekimler için dünyaca ünlü ve birçok ödüle sahip Belçikalı reklam yönetmeni Bruce Parramore ile anlaştı. Fenerbahçe Parkı’nda çekilen reklam filminin önümüzdeki günlerde çeşitli televizyon kanallarında yayınlanması bekleniyor.

Hadise, O Ses Çocuklar Yarışmasında Şoka Uğradı!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan O Ses Çocuklar yarışmasının son bölümünde, jüri üyelerinden biri olan Hadise Aleyna Oruç’un performansı sonrasında şoka uğradı. Genç kız, 3 jüri üyesinin de kendisine dönmesi üzerine seçim yapmadan önce jüri üyelerini terletti. Hadise şarkısı söylemem, Hadise’yi seçeceğim anlamına gelmez diyerek önce Hadise’yi bozan genç kız, ardından seçmeyeceğim anlamına da gelmez diyerek bu kez Oğuzhan Koç ve Burak Kut’u bozdu. Bu arada, yarışmanın son bölümünde giydiği elbisenin Ermenistan bayrağına benzetilmesi üzerine sosyal medya’dan kendisine tepki gösterenlere cevap veren Hadise, sert çıktı. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada en dikkat çeken yorum, “cahille cahil olmaktansa susmak lazım” ifadesi oldu.Yorum Yap