26 Kasım 2016

M. Negiz

Bu Hafta Vizyona Giren 6 Film Sinema Severleri Bekliyor

26/11/2016 - 12:33

Sinemaseverler için bu hafta 6 film vizyona giriyor. Vizyona girecek olan filmlerin 2’si yerli olmak üzere 6 film vizyona giriyor. Çakallarla Dans 4 filmi de vizyona giren filmler arasında.
Bu Hafta Vizyona Giren 6 Film Sinema Severleri Bekliyor

Bu hafta vizyona giren filmler beyazperde de yerini aldı. 2 yerli 4 yabancı yeni filmin vizyona girdiği haftada eski filmlerle birlikte yoğun bir seans yarışı yaşanacak.

Bu hafta vizyona 6 film giriyor. Sinemaseverlerin beğenisine sunulacak olan filmlerden 2 tanesi yerli iken 4 tanesi de yabancı film. Vizyona girecek olan filmlerin isimleri, Bana Git De, Çakallarla Dans 4, Pastoral Amerika, Savaş Vadisi, Lanetli Ev, Frantz şeklindedir.

BANA GİT DE
Şarkıcı Atiye, Tayanç Ayaydın, Seyyal Taner ve Birsen Dürülü’nün oynadığı Bana Git De filmin yönetmeni ise Handan Öztürk. Film, varoluş sorgularını aşmak için Doğu’ya yolculuk yapan bir gencin hikayesini anlatmaktadır. Varoluş sorununu aşmak için İstanbul’dan Doğu’ya doğru yolculuk yapmak isteyen Ali ile ünlü olmak için Doğu’dan kaçıp İstanbul’a gelmek isteyen Leyal’in macerası izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

ÇAKALLARLA DANS 4

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun başrolleri paylaştığı Çakallarla Dans 4 filmini Murat Şeker yönetiyor. Film, imkânsızlıklar yüzünden aynı evi paylaşan 4 kafadarın hazine peşinde koşarak Edirne’ye doğru yola çıkması ve yaşanan maceraları konu alıyor.

PASTORAL AMERİKA
Dakota Fanning, Jennifer Connely, Ewan McGregor, Rupert Evans ve David Strathairn’ın rol aldığı film, Philip Roth’un Pulitzer ödüllü romanından uyarlanmıştır. Pastoral Amerika, 1960’ların toplumsal çalkantılarıyla dağılan “mükemmel” bir Amerikan ailesine odaklanıyor. Filmde başarı merdivanlerini tırmanan ve saygın bir yer edinen Seymour Levov ve ailesi ile beraber Vietnam, 1968 olayları ve Watergate dahil ABD tarihine tanıklık etme fırsatını sunuyor.

SAVAŞ VADİSİ
Başrolde Andrew Garfield’in yer aldığı Savaş Vadisi filmi, 2. Dünya Savaşı’nda savaşmayı kabul etmeyen ve barışçıl yollarla birçok hayatı kurtaran Desmond T. Doss’un hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Filmin yönetmeni ise Mel Gibson.

FRANTZ
François Ozon ‘un yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Pierre Niney, Paula Beer, Ernst Stotzner ve Marie Gruber yer alıyor. Film, savaşın geride bıraktığı hayatları odağına alıyor.

LANETLİ EV
Aaron Keeling ile Austin Keeling’in ortaklaşa yönettiği Lanetli Ev, yedi aylık hamile olan genç bir kadının taşındığı yeni evinde yaşadığı paranormal olayları konu almıştır. Korku ve gerilim türündeki filmin baş rollerinde Emilly Goss, Taylor Bottles, Cathy Barnett ve Natelie Pellegrini oynamaktadır.Yorum Yap