27 Aralık 2016

M. Negiz

Hakan Uzan Yeşim Salkım’ın Dilinde

27/12/2016 - 12:57

Yeşim Salkım, Hakan Uzan hakkında açtı ağzını yumdu gözünü. Salkım, kendisine sorulan Hakan Uzan'ın kendisini Gülben Ergen’le aldatma sorusu üzerine "Hakan beni sadece Gülben’le aldatmadı" ifadelerini kullandı. Bu açıklamanın ardından stüdyo adeta buz kesti.
Hakan Uzan Yeşim Salkım’ın Dilinde

Yeşim Salkım, Kanal D’deki Renkli Sayfalar’ın canlı yayınına bağlanıp, aldatılma olayına açıklık getirdi. Kendisine sorulan Hakan Uzan’ın kendisini Gülben Ergen’le aldatma sorusu üzerine “Hakan beni sadece Gülben’le aldatmadı!..” dedi.

Salkım, şu anda Gülben konusunun gündeme gelmesini istemediğini belirterek, “Ben onunla adımın yan yana bile geçmesini istemiyorum. Beni bu magazin figürlerinin yanına dahil etmeyin” dedi.

Yeşim Salkım, “Peki o zaman neden programına konuk olarak gittiniz?..” sorusu üzerine, “Sadece gözlerinin içine bakmak için gittim. Aradaki fark ortaya çıksın diye gittim. Belki de hata yaptım, gitmemeliydim. Ben Hakan Uzan’la evliyken, Hakan’ın hayatına giren hiçbir kadınla adımın yan yana geçmesini istemiyorum ve yan yana gelmek de istemiyorum” cevabını verdi.

GÜLBEN ERGEN’LE HESABIMIZ ÖBÜR DÜNYADA!

Ve son olarak çok sert bir konuşma yaptı Yeşim Salkım:

“Ben Gülben’le bu dünyada yan yana gelmek istemiyorum. Gülben Ergen’le hesabımız öbür dünyada görülecek!..”

Kaynak: UcankusYorum Yap