28 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Hangimiz Sevmedik 17. Bölüm Fragmanı! Şener ile Ayşen’in Mücadelesi Sürüyor

28/11/2016 - 22:54

Hangimiz Sevmedik 17. bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş başladı. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Hangimiz Sevmedik, 5 aralık pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Şener ve Ayşen'in mücadelesi yeni bölümde büyük beğeni topladı.
Hangimiz Sevmedik 17. Bölüm Fragmanı! Şener ile Ayşen’in Mücadelesi Sürüyor

Hangimiz Sevmedik dizisi yeni bölümüyle TRT1 ekranlarında yayınlandı. 28 Kasım pazartesi akşamı dizi severlerle buluşan Hangimiz Sevmedik heyecan dolu yeni bölümün ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi..

Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümünde Adile ve Münir büyük bir şok yaşarlar. İkili, Tuncay ve Sevda’nın arasındaki duruma tanık olmuşlardır. Bu arada, Şener ile Ayşen’in tuttukları ev duyulunca ortalık karışacağa benzemektedir.

Şener ve Ayşen birbirlerini sevmelerine rağmen Adile ve Münir birlik olup nişan bozmaya çalışırlar. Adile ile Münir aşık ikiliye sırt dönerken Tarık, Idır, Sevda ve Tuncay ikiliye destek olacaklardır. Münir ve Adile ise çocuklarının bu davranışını kaldıramazlar ve iyi bir ders vermeye hazırlanırlar. İstediklerini başaramayan Adile ve Münir’i mahallede bir sürpriz beklemektedir.

HANGİMİZ SEVMEDİK DİZİSİNDE KİM OYUNUYOR?
Can Yaman
Selen Soyder
Cengiz Bozkurt
Veysel Diker
Mehtap Bayri
Altan Erkekli
Gül Onat

Hangimiz Sevmedik 17. Bölüm Fragmanı

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı kısa süre içerisinde TRT 1 ekranlarında olacak. TRT 1 ile eş zamanlı olarak ta haberimizde sizlerle paylaşacağız.Yorum Yap