21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm Bu Akşam TRT 1 Ekranlarında

21/11/2016 - 12:13

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm bu akşam TRT1 ekranlarında izleyici karşısında olacak. Pazartesi akşamlarının en çok izlenenleri arasında yer alan Hangimiz Sevmedik 15. bölümde Münir ile Adile’nin kız isteme faslı heyecan yaratacak.
Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm Bu Akşam TRT 1 Ekranlarında

TRT 1’in sevilen dizilerinden Hangimiz Sevmedik bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Her Pazartesi günü saat 20:00’de yayınlanan dizide İlyas ve Emel arasında söz yüzüğü takılırken, Şener ve Ayşen’in evlilik telaşı ile Hangimiz Sevmedik dizisi izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

TRT 1 ekranlarını her Pazartesi saat 20:00’de süsleyen Hangimiz Sevmedik dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemekte kararlı. Hangimiz Sevmedik dizisi 15. Bölümü ile izleyicisi ile buluşuyor. Dizinin 15. Bölüm fragmanına göre İlyas ve Emel arasında söz yüzüğü takılıyor. Şener ve Ayşen evlilik telaşına giriyor. Münir ile Adile’nin kız isteme faslı da izleyici meraklandırıyor.

Hangimiz Sevmedik dizisinde Tarık, Itır, Emel, Tuncay ve Sevda hep birlikte güzel bir gün geçirmeye karar verirler. Güzel niyetle başlayan gecenin sonu tatsız biter. Itır ile Tarık’ın gizli evliliği ortaya çıkmaması için Emel ve İlyas kendilerini bir yalanın içerisinde bulurlar. Söyledikleri yalan ise işleri daha karmaşık hale getirir. Hangimiz Sevmedik dizisini bu akşam saat 20:00’de TRT1 kanalından izleyebilirsiniz.Yorum Yap