27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Hayat Bazen Tatlıdır 8. Bölüm Fragmanı! Hayat ve Cerrah Arasında Elektriklenme Başlıyor

27/11/2016 - 21:11

Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. Hayat hoca ve Cerrah bey arasında yakınlaşma yaşanırken Hayat hocanın kafası oldukça karışıyor. Star TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır 8. bölüm fragmanı Star TV ile el zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.
Hayat Bazen Tatlıdır 8. Bölüm Fragmanı! Hayat ve Cerrah Arasında Elektriklenme Başlıyor

Star TV’nin sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle bu akşam ekrana geldi. Koray’ın Burak ile mücadelesi devam ederken gözler Cerrah ve Hayat hoca arasında yaşanan yakınlaşmaya çevriliyor. Hayat hocanın kafası ise oldukça karışık.

Dizinin yeni bölümünde Hayat, Cerrah ile görüşmemek için karar almıştır. Hayat kafa karışıklığı ile kararını düşünürken, Cerrah’ında kalbi kırılmıştır. Çünkü bunu hal etmemiştir. Zeynep ile Gözde ise bütün çabalarını Cerrah ve Hayat’ın yollarını tekrar kavuşturmak için harcamaktadırlar.

Koray ise Gözde için mücadele etme kararlıdır. Bu nedenle Burak’ı karşısına almaya karar vermiştir. Gerginlik artışı neticesinde Koray, Burak’ın evine gider. Beklenmedik bu hamle nedeniyle Burak endişelenir. Burak, kardeşinin Koray’dan zarar göreceğini zannetmektedir. Sert bir uyarı yapan Burak, başına geleceklerden habersizdir.

Sevilen dizi Hayat Bazen Tatlıdır, 7. Bölümü ile Star TV ekranlarına geldi. Gözler 4 Aralık pazar akşamı yayınlanacak 8. bölüme çevrildi.

Hayat Bazen Tatlıdır 8. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

Star TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır, 7. bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Gözler Hayat Bazen Tatlıdır 8. bölüm fragmanına çevrildi. Yeni bölüm fragmanı Star TV ile eş zamanlı olarak haberimizde olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır Tüm Bölümler İçin; startv.com.tr/dizi/hayat-bazen-tatlidir/bolumlerYorum Yap