27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

O Hayat Benim 112. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak! Ateş İntikam Peşinde

27/11/2016 - 21:38

O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. 3 sezondur FOX ekranlarının en çok izlenenleri arasında yer alan O Hayat Benim, 27 Kasım pazar akşamı yeni bölümü ile nefes kesti. Ateş intikam için kolları sıvadı. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler O Hayat Benim 112. bölüm fragmanına çevrildi.
O Hayat Benim 112. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak! Ateş İntikam Peşinde

Pazar akşamlarının sevilen dizisi O Hayat Benim 111. Bölümü ile saat 20:00’de ekranlara geliyor. Bahar neyin peşinde? Ateş’in çabaları işe yarayacak mı? Hamdi Alkan’ın yönettiği dizi de yeni bölüm birçok soruya yanıt verecek.

Fox TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim Pazar akşamı saat 20:00’de 111. Bölümü ile ekranlara geliyor. Önceden yönetmenliğini Hülya Bilban’ın üstlendiği dizide, 30. Bölümden itibaren yönetmenliği Hamdi Alkan üstleniyor.

111. Bölümü ile ekranlara gelen O Hayat Benim’de Ateş’in bütün mücadelesi Reyhan’ı bu karanlığın içinden çekip çıkarmak içindir. Arda ve Nuran’la birlikte gecekondu yaşamına uyum sağlamaya çalışan Efsun’un biraz daha kendinden taviz vermesi gerekecektir. Bütün bu olanların yanında Bahar’ın aklındaki soru işaretleri çoğalmaktadır. Bu durumda, Efsun gittikçe köşeye sıkışmaktadır. Bahar aklındaki sorulara aradığı cevapları Efsun’dan alamayınca, Hülya’ya yaklaşır. Saklı olan konuları öğrenmek için mücadeleye devam eden Bahar, yardım için Ateş’e koşmuştur.

Yaşadıklarını kabullenmekte zorlanan Sultan, büyük bir hırs ile zengin olma mücadelesindedir. Bu hırsla yapmış olduğu bütün işler, saklı tutulan sırların ortaya çıkmasını hızlandıracaktır. Hülya, abisi Mehmet Emir, sonrasında kızı Müge derken çok ağır bedel ödemiştir. Hülya sessizlik için teklif edilen parayı kabul etmeyecektir. Birçok sırrın ortaya çıkması beklenen O Hayat Benim 111 bölümde yaşanacaklar merak konusu. Fox TV ekranlarında saat 20:00’de yayınlanacak dizi sevenlerini bekliyor.

O HAYAT BENİM BAŞROL OYUNCULARI
Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moran, Sinan Albayrak, İclal Aydın, Süleyman Atanısev ve Oya Başar, O Hayat Benim dizisinin başrollerini paylaşan oyunculardır.

O HAYAT BENİM DİZİSİNİN HİKÂYESİ
O Hayat Benim, aşk, mücadele ve sırları peşinde koşan hayatları konu almaktadır. Sırlar ortaya çıktıkça, her şey değişecek ve işler beklenildiğinden farklı seyredecektir. Bahar, Ateş, Efsun için yepyeni bir dönem başlayacaktır.

O Hayat Benim 112. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak

O Hayat Benim’de heyecan dozu artmaya devam ediyor. Ateş intikam almak için her şeyi göze alıyor. Nefes kesen yeni son bölümün ardından gözler 112. bölüm (yeni bölüm) fragmanına çevriliyor. Yeni bölüm fragmanı FOX ile eş zamanlı olarak sizlerle olacak.

O Hayat Benim Tüm Bölümler İçin; fox.com.tr/O-Hayat-Benim/bolumlerYorum Yap