29 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Hayat Şarkısı 33. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Melek Planı ile Herkesi Şaşırtır

29/11/2016 - 21:38

Hayat Şarkısı 33. bölüm fragmanı için dizi hayranlarının meraklı bekleyişi başladı. Hülya zor durumda. Melek ise planı ise herkesi şaşırtıyor. 6 Aralık salı akşamı yayınlanacak Hayat Şarkısı yeni bölümde pek çok gelişme yaşanacak.
Hayat Şarkısı 33. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Melek Planı ile Herkesi Şaşırtır

Kanal D’nin sevilen yapımlarından olan Hayat Şarkısı heyecan dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Melek bir karar vermiş ve Hülya ile yüzleşmeye gelmiştir. Filiz hayatta kalma çabasında iken Cem’in boşanma haberi ile dizi kaldığı yerden devam ediyor.

32. bölümü ile ekranlardaki yerini alan sevilen dizi Hayat Şarkısı, izleyicinin nefesini kesecek bir gündem yoğunluğu ile geliyor. Melek’in restleşme için dönüşü sonrasında ortalık yine durulmuyor. Yaşanan yüzleşmeye bütün hane halkı tanık oluyor. Filiz’in intihar etmesi ve Cem’den gelen haber dizi heyecanını doruklara taşıyor.

Hayat Şarkısı bu bölümde geçmişte yaşananlar masaya geliyor. Hülya, yıllardır kendisinden saklanan Bahar’ın hesabını sorar. Çok ağır cümleler kullanan Hülya, Bahar ile ipleri atmıştır. Hülya, yaşadıklarını bir türlü hazmedememektedir. Melek de kendisine yapılanları haksızlık olarak görmektedir. İki kardeş, yaşananlardan sonra birbirlerine karşı büyük bir nefret duymaktadırlar. Melek yaşadıklarından sonra iyice bilenir.

FİLİZ YAŞAM MÜCADELESİ VERİR

Geçen haftaki bölümde intihar eden Filiz ise hastanede tedavi altına alınır. Evlilik sürecinde hazırlık yaparken aniden intihar eden Filiz hastanede yaşama tutunmaya çalışmaktadır. Yaşananlardan kendilerini sorumlu hisseden Süheyla ve Hatice ise vicdan azabı yaşamaktadırlar.

CEM BİR FIRSATINI BULUR

Cem ise boşanma kararı ile dizinin gündemine oturmuştur. Kendisini kaçıran adamların zorlamasıyla imza atan Cem kaçmak için fırsat arar. Bir şekilde tutulduğu yerden kaçan Cem’in yoluna koyması gereken işler vardır.

Hayat Şarkısı 33. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından Kanal D ekranlarında oluyor. Hayat Şarkısı 33. bölüm fragmanı Kanal D ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.Yorum Yap